plakát seriálu

Martial Law - Stav ohrožení

(Martial Law)

Epizoda 2×06 – My Man Sammo
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Sammo v přestrojení za komorníka ochraňuje svoji šéfovou Amy, která vystupuje jako dealerka zbraní mezi nelegální obchodníky na černém trhu.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Policajti Sammo Law a Amy Dylanová v přestrojení za dealery zbraní infiltrují struktury černého trhu na západním pobřeží USA, aby je rozložili a zatkli nelegální obchodníky. Je to první spolupráce čínského policajta s jeho novou šéfovou při práci v utajení, která se začíná na honosném společenském večírku v Malibu.

Sammo Law a Terrell Parker úspěšně zasáhnou při tajném střetnutí klienta s mezinárodní obchodnicí se zbraněmi Josephine Collettovou, kterou doprovází její sluha a ochránce Charlton McAllister. Když všechny tři podezřelé zatknou, prvotní nadšení policistů zákona vystřídá nepříjemné překvapení. McAllister se totiž představí jako agent Interpolu a policajtům z L.A. je jasné, že jejich náročná dvouletá práce v utajení vyšla nazmar - byla jednoduše zbytečná. Collettová měla v Malibu prodat velké množství zbraní, jenže nikdo neví, jakých. Po jejím zatčení to už nezjistí.

Když Sammova nová šéfová Amy zkonstatuje svou výraznou podobu se zatčenou překupnicí Collettovou, navrhne pokračovat v její akci. Přisvojí si její identitu a v přestrojení přijde na party v Malibu jako dealerka Collettová. Sammo bude jejím komorníkem a bodyguardem.

Jak to všechno může dopadnout? No jednoduše kung-fu melou!

Hlavní postavy
Chen Pei Pei
Terrell Parker
Amy Dylanová
Vedlejší postavy
Intense Man
Armani Man
Josephine Collette
Eric Devereaux
Christian Rudecki
Sequin Woman
Charlton McAllister
Achmed Sabib
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevMy Man Sammo (neoficiální název)
Původní názevMy Man Sammo
Rok natočení1999
Premiéra30. října 1999
Česká premiéra22. března 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody