plakát seriálu

Martial Law - Stav ohrožení

(Martial Law)

Epizoda 2×10 – Sammo Claus
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Sammo s Terrellem hledají mikročip ukradený z počítače supertajného letadla Stealth, ukrytý v některé ze zásilek hovořících vánočních hraček. Sammo, který stráží hračkářství v přestrojení za Santa Clause, chce malému chlapci splnit slib, že stráví Vánoce se svým starším bratrem, který utekl z domu pro neshody s otcem.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Zloději maskovaní v oblecích Santa Clause ukradnou z velkoskladu celou zásilku hovořících hraček s podobou pásovce, které mají být letošním hitem Vánoc. Policajti, kteří krádež vyšetřují, nevycházejí z údivu, co chtějí chlapi s tolika hovořícími hračkami dělat. Když však i další obchody nahlásí krádeže zásilek vánočních hraček od Armanda, policie zjistí, hračky vyrobili na stejném stroji v jedné továrně.

Policajti Sammo a Amy v přestrojení za Santa Clause a jeho Elfa stráží obchod, který má zásilku hraček teprve dostat, aby zloděje přichytili přímo při činu. Sammo si v davu dětí vyslechne i přání malého chlapce Zacha Tylera, který si namísto vánočních dárků přeje jen jediné - aby se vrátil jeho starší bratr Eric, který utekl z domu poté co se pobil s otcem. Sammo v santovském obleku Zachovi slíbí, že mu jeho velké vánoční přání splní.

Amy s Terrellem zjistí, že továrna na výrobu vánočních hraček je součástí komplexu, který dodává součástky pro ministerstvo obrany. Jejich bývalý zaměstnanec ukradl počítačový čip do supertajného letadla Stealth. Zatkli ho na střeše budovy, ale čip už u sebe neměl. Hodil ho do šachty, která vede ze střechy do výrobní haly, kde skončil uvnitř hovořící hračky? Asi ano, vždyť proč by se celý gang zločinců pokoušel ukrást z obchodu všechny hračky vyrobené na tomto stroji?

Hlavní postavy
Chen Pei Pei
Terrell Parker
Amy Dylanová
Vedlejší postavy
Harold Russ
Santa Claus #2
Rebecca Wainwright
Zach Tyler
Lucas Warren
Peterson
Yvan Drake
Britany's Dad
Eric Tyler
Pit Fighter
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevSammo Claus (neoficiální název)
Původní názevSammo Claus
Rok natočení1999
Premiéra18. prosince 1999
Česká premiéra9. května 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody