plakát seriálu

Martial Law - Stav ohrožení

(Martial Law)

Epizoda 1×07 – Trackdown
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Sammo má další zkušební jízdu, když spolu s instruktorem zaslechnou střelbu - došlo k přepadení obrněného vozidla s penězi. Sammo se snaží zasáhnout.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Sammo Law absolvuje další ze zkoušek na získání řidičského průkazu a jezdí se svým školitelem Rajem Petelem z policejního oddělení motorových vozidel.

Nedaleko od nich se Luther Fallon, velitel polovojenské rasistické zločinecké organizace White Supremacy, připravuje zaútočit na obrněné auto převážející finanční hotovost. Peníze potřebuje na další výcvik své jednotky a nákup těžkých zbraní.
Jeho kumpáni Bobby Lee Sommerset, Buck Grimes a Wes Cooper čekají převlečení za silniční dělníky. Značkami odkloní trasu auta s penězi a na opuštěném místě na něj zaútočí zbraněmi.

Jeden ze strážníků v autě Andy Stallworth volá policii. Při přestřelce zahyne jeho partner. Sammo a Raj zaslechnou střelbu a zastihnou muže, jak nakládají pytle s penězi do jejich auta. Když se Sammovi podaří zneškodnit Grimese, velitel Fallon ho zastřelí, aby nemohl vypovídat.

Majitel firmy poskytující obrněná auta Frank Desalle potvrdí, že jeho klienty přepadávají lupiči průměrně dvakrát za měsíc. Mezi podezřelými se ocitne i člen bezpečnostní služby doprovázející cenné náklady při převozu v obrněných autech Andy Stallworth. Je to bývalý policajt, který opustil policejní řady po smrti své manželky, aby se mohl věnovat své dcerce. Podaří se dokázat, že je to ve skutečnosti "insider", tedy zločinec, který se infiltroval mezi členy bezpečnostní služby, aby dodával Fellonovi informace a spoluorganizoval všechny loupežné přepadení?

Hlavní postavy
Chen Pei Pei
detektiv Louis Malone
kapitán Benjamin Winship
Vedlejší postavy
David Hasbro
Bobby Lee Sommerset
Andy Stallworth
Luther Fallon
Jane Donovan
Wes Cooper
Frank Desalle
Kristen Stallworth
Street Thug
Raj Patel
Bartender
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevTrackdown (neoficiální název)
Původní názevTrackdown
Rok natočení1998
Premiéra7. listopadu 1998
Česká premiéra21. února 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody