plakát seriálu

Masterchef

(Masterchef)

Epizoda 1×04 – 14 Chefs Compete
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.


V dnešním díle soutěžící odhalí tajemství záhadných bedýnek. Ty ukrývají suroviny, z nichž musí soutěžící uvařit jídlo pro porotu. Porota je však tentokrát více vybíravá, proto ochutná pouze tři nejpřitažlivější jídla. Z nich vybere jídlo vítězné.

Autor vítězného jídla smí zvolit hlavní surovinu pro další jídlo, přičemž téma kuchyně zvolí porota. Soutěžící dostanou hodinu další hodinu na vaření. Tentokrát porota ochutná všechny pokrmy. Autoři tří nejhůře uvařených jídel půjdou do vyřazování a jeden soutěž opustí.


Následně jsou soutěžící převezeni na základnu mariňáků Pendleton. Zde musí sestavit kompletní menu, kterým nakrmí hladové mariňáky, včetně jejich rodin. Pro tento úkol se soutěžící rozdělí do dvou týmů. Důležité tentokrát není jen uvařit chutné menu, ale i spolupráce či dostatek porcí pro mariňáky, což vše bude hodnotit porota s mariňáky. Vítězný tým nečeká vyřazování.

Na poražený tým naopak čeká ve vyřazování další úkol. Graham uvaří speciální jídlo, z nějž musí poznat ingredience, které použil. Kdo pozná nejméně ingrediencí v řadě, v soutěži končí.

Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český název14 Chefs Compete (neoficiální název)
Původní název14 Chefs Compete
Rok natočení2010
Premiéra18. srpna 2010
Typ epizodyStandardní epizoda
Sledovanost premiéry3 280 000 diváků (0,80 rating ve skupině 18-49)
Autoři profilu epizody