plakát seriálu

Matador

(Matador)

Epizoda 1×03 – Idol Worship
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Andrés Galán se snaží získat zdánlivě bezcennou sošku pro třetí osobu. A nezdráhá se použít krajních prostředků. Přesto, že se Tony snaží, není svými spoluhráči přijat. Ještě ani jednou si na tréninku nezakopal, protože ho ignorují.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Nic ale není, jak se zdá. Spoluhráči pro něj, stejně jako pro další dva nováčky, přichystali večírek k zasvěcení. Ten se nakonec zvrtne a když přijede policie, Tony to vezme na sebe. Aby toho nebylo málo, Alec pošle Galánovi inkriminující fotku Tonyho a Senny a ten se ho rozhodne propustit.

Jenže v době večírku měl být na oslavě návratu bratra Rickyho z vězení. Jeho matka to bere velmi osobně, obvzlášť když se z internetu dozví, co celou noc dělal.

Někdo se pokusil zabít domnělou kurátorku umění Donnu Atkinsovou. Vrah se bohužel spletl a zemřela její obětavá kamarádka. Rozhodne se to tedy napravit, ale díky Tonyho zásahu opět selže. Donna je tu kvůli soše, která se bude dražit na aukci. Proti ní bude stát Andrés Galán, Tonyho šéf. Suma se vyšplhá až na závratné 3 milióny dolarů, které nabídne Galán. Sošku ale nakonec získá Donna, jež není ta, za kterou ji všichni mají.

Galán se rozhodne artefakt získat za každou cenu a požádá Tonyho, aby mu v tom pomohl. Donna je však rychlejší, proto Galán sáhne po krizovém plánu.

Hlavní postavy
Antonio 'Tony' Bravo / Matador
Annie Mason
Noah Peacott
Andrés Galan
Vedlejší postavy
Maritza Sandoval
Reyna Flores
Duqusne Storm
Ricky Sandoval
Didi Akinyele
Silda Patel
Javi Sandoval
Caesar Arguello
licitátor
trenér Ernest MacDonald
licitátor
služebná
Alec Holester
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevIdol Worship (neoficiální název)
Původní názevIdol Worship
Rok natočení2014
Premiéra29. července 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka44 minut
Autoři profilu epizody