plakát seriálu

Matylda

(Matylda)

Epizoda 2×02 – Únos
83 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Objeví Matylda únosce?

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Matylda potká paní velvyslancovou s malým klokánkem v kapse a přemluví ji, ať si pořídí kočárek. Klokanice s kočárkem hopsala a každou chvilku ho někde zapomněla. Matylda jí vysvětlila, jak se s kočárkem jezdí a ukzala jí fintu s uzlem, aby si na kočárek vždycky vzpomněla.

Klokanice šla do obchodu, kočárek nechala venku a klokánek mezitím vyskočil ven, shodil kočárek dolů z kopce a někam odskákal.

Klokanice se vrátila z obchodu a kočárek s klokánkem nikde. Matylda si myslí, že klokána někdo unesl a začne ho hledat. Má podezření na psa, ale ukáže se, že ten to nebyl. Matylda namíří dalekohled do dáli a uvidí kočárek a nějaké zvíře, jak umývá peníze.

Dovedla to zvíře domů, vyslíchala ho, ale nepřiznal se. Zamkla ho na 2 západy a šla za paní klokanicí. Když si potom paní klokanice šáhla do kapsy, vytáhla klokánka, který jí nepozorovaně skočil do kapsy a celou dobu tam spal.

Matylda šla odemknout zvíře, o kterém se dozvěděla, že je mýval, který utekl ze zoo. Omluvila se mu a protože nechtěl kočárek, který dostala od klokanice, dala mu na cestu makovou buchtu. Kočárek Matyldě zůstal, alespoň tak měla v čem vozit nákup.

Hlavní postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizodě
Český názevÚnos
Původní názevÚnos
Rok natočení2002
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody