plakát seriálu

Maximální extrém

(Maximum Exposure)

Epizoda 2×22 – Když je na ulici divoko (Wild in the Streets)
? %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Studenti se rozhodli demonstrovat, ale zašli tak daleko, že jsou policií rozháněni gumovými projektily. V Koreji se lidé naštvali, když zjistili, že má na jejich území vyrůst dům s luxusními byty pro bohaté. Vzduchem létají ohnivé bomby. I mírumilovní mniši se dokážou uchýlit k násilí, když chtějí dosáhnout svého.

Francouzi dělali nukleární zkoušky u pobřeží Polynésie, ale razantně zasáhlo hnutí Greenpeace. Sice vojsko nezastaví, ale rozhodně se nevzdají. Členové Greenpeace také zaslechli, že ruská nákladní loď převáží dřevo z ilegálně pokácených stromů. Hned zamezilo ilegálnímu kácení. Střety s Greenpeace jsou vždy těžké a pro společnosti ničící přírodu i ničivé.

Ve Venezuele vyrazili kvůli navyšování cen jídla a plynu do ulic studenti. Tamní policisté však demonstrace rozhánějí velmi rázně a o zranění není nouze.

V Mexiku demonstrují farmáři proti daním a házejí na mexický parlament shnilá rajčata. Ochránci zvířat protestují i na módních přehlídkách a snaží se ničit modely z kožešin. Zabíjení tuleňů vadí ochráncům zvířat. Když chtějí natočit lovce a jejich činnost, jsou napadeni. Ani sportovní lovci kachen se nevyhnou střetům.

Hlavní postavy
Smart-Aleck Announcer Dude
Vedlejší postavy
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevKdyž je na ulici divoko
Původní názevWild in the Streets
Rok natočení2002
Premiéra27. dubna 2002
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody