plakát seriálu

Maximální extrém

(Maximum Exposure)

Epizoda 1×22 – Klub opravdových rváčů (Real Fight Club)
? %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jak se chovat na pohřbu údajného gangstera? Všechny fotografy, co by vás chtěli zabrat, odstrčte! Pokud to nezabere, hoďte po nich kamenem! Pak jim od plic vynadejte a završte to tím, že se jim pokuste strhnout fotoaparát z krku! A jestli je to pořád málo, tak všechny v dosahu nakopejte do zadku. Teprve pak se můžete jít rozloučit se svým příbuzným či kamarádem s pochybnou minulostí.

V pořadu se podíváte i na večírky, kam byste se jinak nedostali. Rodiče si vyrazili na víkend a synátor si pozval pár přátel. Vypustili bazén a hned měli parádní dráhu na skateboard. Pak vypili otcův bar a k tomu si pozvali kapelu. Facky a žďuchance na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak v pořadu uvidíte, porvat se můžete i s policistou. Lopata kontra zbraň! Nedoporučujeme.

Tvrdou lekci policejní brutality po rusku uvidíte v dalším souboji policie kontra diváci na jednom sportovním klání. O vítězství či prohru samozřejmě nejde, ti romantici se zkrátka rádi pořádně poperou. Někdy se dokážou rozparádit i dívky.

Tchajwanský parlament není tak nudný jako ten náš! Nesouhlasíte s názorem opozičního poslance? Nakopejte ho prostě někam. Jste ještě na nohou? Tak to jste ještě nebyli v opravdovém klubu rváčů...

Hlavní postavy
Smart-Aleck Announcer Dude
Vedlejší postavy
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevKlub opravdových rváčů
Původní názevReal Fight Club
Rok natočení2001
Premiéra28. dubna 2001
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody