plakát seriálu

Maximální extrém

(Maximum Exposure)

Epizoda 1×25 – Totální odhalení (Like, Totally Over-Exposed)
? %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Začínáme pěkně zostra. Odhalujeme těla, zločiny a poklesky. Dámy v lodičkách, podvazcích a prádle nasedají do letadla. Synchronizovaný seskok padákem v jehlách se vydařil! Šikovná děvčata, tyhle parašutistky, pohledná a profesionální.

Kam až dokážou zajít prodejci aut, aby uzavřeli obchod? Jsme v Hollywoodu. Jeden si nechá protnout nohu šipkou, druhý se prohání nejrušnějším bulvárem bez spodků.

Hledá se zloděj spodků. Marně. Je třeba připravit vějičku v podobě plné šňůry čerstvě vypraných podolků. Který zloděj spodního prádla by odolal? A opravdu, policie zatýká muže, který je prý potřebuje na výrobu praků.

Pěkně šílená svatba. Nevěstou je policistka a v podvazku má zbraň, která jí pomůže zatknout pěknou řádku svatebčanů. Ve skutečnosti jde o fingovanou policejní akci. Ženich je policista a má políčeno na dealery drog, kteří jsou hosty obřadu.

Jak vypadá studentské paření na Floridě? Kalifornská univerzita se při večírku zase téměř skrývá v mydlinkách. Basketbalový stadion studenti proměnili v obrovský bazén. A vrcholné číslo? Skrytá kamera odhalila ženu, kterak si objednává vraždu manžela. Jenže najatý vrah je ve skutečnosti kriminalista, takže se žena stane terčem tajné policejní akce.

Hlavní postavy
Smart-Aleck Announcer Dude
Vedlejší postavy
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevTotální odhalení
Původní názevLike, Totally Over-Exposed
Rok natočení2001
Premiéra19. května 2001
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody