plakát seriálu

Maximální extrém

(Maximum Exposure)

Epizoda 1×16 – Věřte tomu nebo ne (Believe It... Or Don't!)
? %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Střihovým dokumentem vás provázejí tzv. "vlčí chlapci" (jedinci extrémně zarostlí srstí i v obličeji). Mají nouzi o zájem druhého pohlaví? Bratři z Mexika vás přesvědčí, že nikoli. Naopak tvrdí, že jejich genetická anomálie je úplné afrodiziakum – holky se na ně lepí jako žvýkačky. Připadají jim totiž jako plyšáci. Vystupují v cirkusu a připravují se na kariéru artistů.

Jak vypadá sportovní klání opravdových tlouštíčků? Závod v pojídání kuřecích křídel sleduje deset tisíc fanoušků. Závodníků je 24 a teprve teď se odliší opravdoví žrouti od slabších jedlíků. Pan Tučný, pan Kostička i mistr Otesánek už melou z posledního. Není divu, spolykali na 90 kousků. Vede Křídložrout, ale dotahuje ho Bojovné čuně.

Ve Francii jedí leccos, všechny ale překoná jistý Michel. Po žiletkovém předkrmu okusí samotný talíř, jako přílohu si do pusy hodí pár šroubků a zají to hodinkami. Ani moderátor této bláznivé show tomu nemůže věřit. Opravdu to všechno spolykal? Přesvědčí ho rentgen.

Jak pevné musí mít svaly okolo očí Asiat Liu? Jeho oční víčka uzdvihnou dva kbelíky naplněné vodou.

A výstřednosti pokračují. Američan Bill chce být jedničkou v únicích. Nechá se zaživa pohřbít do rakve ve dvoumetrové jámě. Už je tam dvě minuty, ale víko praská! Jak dopadne svérázný tradiční soud nad hříšnicí v zapadlé egyptské vesničce? Aby dokázala, že svého muže nepodváděla, musí třikrát olíznout doběla rozžhavenou konvici. Neudělá-li se jí na jazyku puchýř, je nevinná. V opačném případě bude o hlavu kratší. Je to mladá žena a my jí držíme palce.

To ovšem není zdaleka všechno, co vám pořad o výstřednostech a kuriozitách nabízí!

Hlavní postavy
Smart-Aleck Announcer Dude
Vedlejší postavy
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevVěřte tomu nebo ne
Původní názevBelieve It... Or Don't!
Rok natočení2001
Premiéra17. února 2001
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody