plakát seriálu

McLeodovy dcery

(McLeod's Daughters)

Epizoda 5×24 – Ani tak, ani tak (Betwist & Between)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Holky z DR připravují krávy na prodej. Z Killarney přijede Rob, Jodi z toho není zrovna nadšená, ale Kate jí utěšuje, ať mu dokáže, co v ní je. Stevie je smutná z Rose, Meg , Kate, Dave a Stevie připravují krávy na umělou inseminaci. Rose se ptá, zda by si nemohli tento rok udělat celá rodina tady na Drovers rodinné vánoce...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Jodi s Robem válčí, ten se chová jako gentleman, ale Jodi to odmítá. Stevie to však zamítne. Rose se nedá a přesvědčuje Michelle. Kate třídí papíry a Rose jí pomáhá, vyptává se jí na Stevie a Kate se do toho tak zamotá, až neví, jestli se neprořekla, proto raději pošle Rose roztřídit prádlo. Stevie hledá Rose, ale ta u ní zrovna uklízí prádlo a najde v šuplíku dětské botičky, náramek z nemocnice s nápisem – Dítě Stefanie Hall.

Stevie učí Rose řídit auto. Rose se začne bavit o tom, co viděla, a Stevie užuž jí chce říct, že to děťátko je ona, ale nakonec se rozmyslí a neudělá to. Jodi jede s Robem prodat krávy, a pořád se popichují, kdo je lepší a kdo ne. Michelle vyčítá Stevie, že si schovala náramek z porodnice. Rose jde za Kate a mluví o dítěti Stevie. Stevie se svěřuje Meg, a baví se o Jodi a jejím otci, Meg rozmlouvá Stevie, aby řekla Rose pravdu. Kate se omlouvá Stevie, že se prořekla. Mezi řečí Kate řekne Stevie, že dítě Stevie by to mělo vědět.

Stevie s Rose mluví, a nakonec Rose řekne pravdu. Ta se naštve jak na Stevie tak na Michelle, Michelle se taky na Stevie naštve. Rose nasedne do auta a ujede, Stevie s Michelle sednou do druhého a jedou za ní. V tom přijede na DR Dave a ptá se Meg a Kate, jestli ví, že jim utekly krávy. Kate s Meg nahání stádo zpět do ohrady. Jodi s Robem mají další debatu. Rose se rozbije auto, ale už jí jede naproti Alex, kterému volala Stevie.

Rose je celá rozzlobená, tak zůstane s Alexem, a ten si s ní promluví, protože ví, jak se Rose v této chvíli cítí. Kate, Dave a Meg měří teplotu kravám, aby zjistili, jak si krávy vedou v umělé inseminaci. Jodi s Robem mají problém, na cestě jsou ovce, a tak musí prudce zabrzdit, bohužel si jedna kráva zlomí nohu, Jodi jí chce zastřelit, ale nedokáže to, zastřelí jí Rob. Alex doveze Rose na Drovers, Stevie jí chce vše vysvětlit, ale ta o ní nechce ani slyšet. Rob a Jodi si vše vyříkají. Stevie se snaží pořád Rose vysvětlit, proč jí dala Michelle, ale Rose je úplně nepříčetná a nechce o tom slyšet.

Michelle s Rose odjíždí domů, Stevie jí z hlavy přeříká dopis, který jí napsala, když byla ještě malá, ve kterém vysvětluje vše, co provedla. Rose se rozbrečí, ale je pořád naštvaná, proto nasedne do auta a odjede.

Hlavní postavy
Dave Brewer
Jodi Fountain
Alex Ryan
Kate Manfredi
Matt Bonisch
Meg Fountain
Vedlejší postavy
Michelle Hall-Smith
Rose Hall-Smith
Režie
Informace k epizoděIMDb
Český názevAni tak, ani tak
Původní názevBetwist & Between
Rok natočení2005
Premiéra28. září 2005
Česká premiéra20. srpna 2008
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody