McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Bouřlivák

Do města se vrátil Mark a to nevěstí nic dobrého. Do svých plánů chce opět zapojit i Seana, ale ten se brání. Už nechce být ten špatnej. Nicka někdo na pastvině zraní a on upadne do bezvědomí, když ho jdou všichni hledat na Killarney se dějou nekalé věci.

Do města se vrátil Mark – brácha Becky a Seana, a zase chce Seana do něčeho namočit.
Na Vilgulu Nick odváží nějaký věci a do auta se mu schová Mark.
Sean pracuje na Killarney s koněm – Bouřlivákem, kterej stojí víc, než nějaký auto.
Terry je ve městě s nějakou ženou a samozřejmě Meg žárlí a moc se jí to nelíbí. Potkává ho s ní stále ve městě. Pak si s ním popovídá a on jí řekne, že přes noc přespal u přítele. Meg to dojde a radši odejde.
Harry je rád, že se Alex vrátil na Killarney a tak na něj nechal přepsat vrtulník.
Nick dojede na místo, kde začne s opravou plotu, ale v tom vyleze Mark a praští ho po hlavě.
Sean je naštvanej, že na Killareny maká jak mezek. Všimne si Bretta, kterej se kvůli Becky i navonil a jede pro ní, řekne mu, že je to jedinej trouba, kterej jeho ségru ještě neměl. Brett se naštve a jednu mu vrazí.
Liz volá večer Nickovi, ale nemůže se mu dovolat. Bojí se, jestli se mu něco nestalo. Ten ale stále leží zraněný u plotu. Když jede Brett se Seanem na obhlídku najdou jenom Nickovu botu a auto. Všichni začnou hledat. Na Killarney zůstane jenom Sean. Najednou se tam objeví Mark a tak se ho zeptá, co provedl Nickovi. Mark chce všechno vybílit a pak dům podpálit. Seanovi se to ale nelíbí. Mark se rozhodne, že ukradnou Bouřliváka. Sean je proti tomu, ale Mark ho i tak naloží.
Liz s Harrym nakonec najdou Nicka už v pořádku na nohou.
Mark se Seanem odjíždí pryč a Mark nejede zrovna pomalu. Sean se bojí, aby se koni nic nestalo.
Brett si potom všimne, že Sean i Bouřlivák jsou pryč. Řekne to i Becky a té je jasné, že je za tím i Mark. Harry s Alexem vezmou vrtulník a letí je hledat. Mark chce toho koně zastřelit, ale to Sean nedovolí. Kůň se utrhne a uteče. Mark na Harryho s Alexem míří zbraní, ale Sean mu jí vytrhne. Přijede i policie a Becky za všechno seřve Marka. Na policii Sean řekne celý příběh a Alex ho vezme opět zpátky, za což je mu Becky vděčná.
Alex zavolá z vrtulníku Nickovi, ať někoho pošle a chytí Bouřliváka, že je u starého mostu. Potom vidí Terryho, jak to s ním bravurně zvládl. Když přijde domů, Harry se ptá, kde je kůň a Alex řekne, že už se s ním Terry vrací. Ten má ovšem volno a Brett je taky pryč. Nepřijede nikdo jiný než Nick. Harry mu pak pomůže ze sedla a je na něj hrdý.
Po těch všech útrapách, Brett pozve Becky na čaj a ona ho poprvé políbí.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany