McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Brave J

Peter se stále nechce vzdát Claire a tak za ní jede. Snaží se jí přemluvit, ale ona ho odmítne. Po rozmluvě s Tess, která jí prozradí, že se vlastně lásky bojí, a že by chtěla být jako ona, se přece jen ještě za Peterem vydá a chce všechno vyřešit.

Na Killarney přijede Peter dát Harrymu tu samou nabídku, jako dal Claire. Alexovi se to ale nelíbí.
Tess chce přemluvit Claire, aby zase začala trénovat a aby se teda vyrazila zeptat svého předchozího zákazníka. Myslí si, že už australská chovatelská našla nového trenéra, ale Stan řekne, že nikoho nenašli. A bude moc rád, když mu bude zase trénovat.
Tess rozjíždí pomalu svůj chovný program s alpakama. Poprosí Nicka, aby ji pomohl s postavením stáje.
Claire si jede pro koně ke Stanovi, ale je tam už Peter s Alexem a Stan Claire musí odmítnout. Ta uraženě odjíždí. Když dojede domů, přijede za Claire Peter. Řekne jí, že ji miluje a že už požádal o rozvod. Claire ho vyžene. Když od ní odjíždí potká se s Nickem, kterej mu řekne, jakej je lump. Peter odvětí, ať radši Claire řekne, že se vzdá rodiny, práce i kariéry, jen když mu jí to vrátí.
Becky dostala na starost srážkoměry a nějaké výpočty, což ji dělá dost problém, ale nepřizná to Claire.
Alex se konečně vzepře Harrymu a rozhodl se, že kontrakt s Peterem nepodepíše.
Tess řekne Claire, aby se řídila hlasem svého srdce. Že určitě stále miluje Petera a že ona nemusí mít vždy pravdu.
Večer Claire vezme auto a jede do města za Peterem. Řekne mu, že s ním nemůže pracovat. Peter řekne, že dá výpověď. A tak spolu stráví noc. Ráno se Claire vzbudí, a zjistí, že udělala chybu, že se bojí, aby se každý den neprobudila s tím, že on bude někde jinde. Vezme si své věci a řekne, že už mu odpustit nedokáže, že je konec navždy.
Becky se nabídne, že zvládne výplach ovcí sama, ať si Claire nedělá starosti.
Claire vezme koně a vyjede střemhlav pryč, Tess jede hned za ní. Řekne jí, že její máma po skoncováním s Jackem, snědla prášky. Tess si řekla, že pokud je tohle láska, tak jí nechce a proto žádnej vztah nevydržel tak dlouho a že by chtěla být jako Claire, která do toho šla po hlavě.
Harry odmítne Petera i s jeho smlouvou. A Alex to dojede říct Claire, ať si zase jede ke Stanovi.
Mezitím Jodi kouká na prostředek pro ovce a ptá se Becky, jak spočítala dávkování. Řekne, že tak jako vždycky. Jenže tohle byla jiná značka a bylo tam jiný dávkování. Na pastvině už najde několik polomrtvejch ovcí. Řekne to tedy Claire, ta zjistí, že ovce neumíraj, ale že je jim prostě špatně. Becky se přizná, že neumí číst. Claire sjede za Stanem, ale ten ji odmítne, nemá pojištění nic, a kdyby se jí něco stalo, je mimo.
Claire vymyslela nový nápad, dohodla se s Alexem a stanou se obchodními partneři. Znova jedou za Stanem a dají mu nabídku. Ten už ji přijme. Harry to zjistí, a je naštvanej, že se trhnul od Killarney a jede na vlastní triko.
Peter přijede za Claire, že jestli se chce mstít, ještě uvidí odplatu.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany
Markus07