McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Časové vymezení

Tess jde opět na vyšetření a tentokrát jí doprovází Dave. Vypadá to, že má větší strach než ona a to jí dost znervózňuje. Sandra si přijde v Harryho rodině dost bezcenná a tak se rozhodne uspořádat společný oběd. Ovšem místo spřátelení celé rodiny jí čeká opět jen odmítnutí a nenávist. Tessin vztah s Davem je dost na kordy a neví, zda má cenu v něm dále setrvat.

Claire s Tess si jdou půjčit „krále Herolda“ k Harrymu a když už si podají ruce, přijde Sandra a připomene Harrymu, že je s ním přece domluvená na stálo. Harry se omluví a dohodu zruší.
Tess jde na vyšetření a doprovází jí Dave. Po vyšetření jí oznámí, že výsledky budou za pár dní. Cestou domů už Dave mluví o tom, pokud půjde Tess na chemo, že si může nechat odebrat vajíčko, že by i tak chtěl děti. Tess se tváří dost rozpačitě. Mluví i mastektomii, Tess zakřičí, ať zastaví. Prosí ho, ať o tom všem přestane mluvit. Tess si vezme taška a jde pěšky domů. Cestou jí potká Nick a sveze jí domů.
Sandře se nelíbí, že si z ní Alex, Nick i Terry dělají srandu a nelíbí se jí, že se jí Harry nezastane. Chce, aby jejich vztah dal konečně pořádně najevo.
Harry pak zajde za Claire a řekne, že by jí přece jen toho Herolda mohl půjčit. A pozve jí na rodinný oběd.
Jodi našla nějaké kytky před pokojem se vzkazem, kde se s dotyčným amantem sejde. Jodi už se moc těší.
Všichni se sejdou a Sandra podává oběd. Harry si chová Charlotu a Sandra prohodí, že už se taky těší na jejich děti. Harry řekne, že se pořád stará o své syny a že nemůže hlídat ještě někoho dalšího. Sandra potom mluví o společném podnikání s Harrym a dokonce řekne, že plánují i genetické potraviny. Proti tomu zbrojí Nick, protože to úplně vyřídí Vilgul. Všichni se samozřejmě začnou hádat Claire raději odejde. Alex je naštvanej a řekne, že je jasný kvůli komu to všechno dělá. Nick se vztekem taky odchází. Sandra řekne, že jsou to umínění potomci. Harry jen řekne, ať přestane kritizovat jeho syny a ať už se nikdy nestaví mezi ně.
Při večeři jsou všichni zticha a Tess mrzí, že je to kvůli ní. Začne si dělat ze své nemoci legraci a nakonec se všechny holky přidají, po dlouhé době se zase směje a do toho přijde Dave. Omluví se jí, za to jaký byl a pak spolu usnou v náručí. V noci tak nějak Dave mluví ze spaní a řekne Tess, jak moc ji miluje a že ji nikdy nechce ztratit. „Udělal bych pro tebe všechno na světě, Lien.“ To Tess probere, protože uslyší jméno jeho bývalé ženy.
Jodi jde na slepé rande a přijede tam Jake. Jodi zjistí, že to všechno bylo pro Becky a že Jodi se spletla. Radí mu, ať s ní radši promluví. Jake jde tedy za Becky a moc se jí za vše omluví. Becky ovšem odejde beze slova.
Harry zjistí, že Sandra přepínala Herolda a že ho určitě nutila.
Tess řekne Daveovi ráno, že jí řekl Lien. Daveovi ztvrdne úsměv, ale řekne, že to nic neznamená. V tom volá Tess doktor, že musí jít znova na biopsii, protože nevědí, co ty buňky jsou.
Dave řekne Claire, že tu nemůže jen tak stát a čekat, jak Tess umírá. Claire se na něj rozeřve, že ještě vůbec nic neví a že nebude Tess děsit a ať toho všeho nechá.
Sandra zajede za Alexem omluvit se, ale ten jí řekne, že jí nemá rád. Sandra řekne, že chce jenom rodinu, nic víc.
Dave zajde za Tess a řekne, že jí prostě nechce strašit. Tess řekne, že je víc vyděšený z toho co cítí, než z toho, že jí to zabíjí. Tess si uvědomí, že smrt svojí ženy ještě nepřekonal, že jí stále miluje. Tess řekne, že mu nemůže pomoct, že má teď starostí dost a že si prostě musí pomoci sám a tím pomůže i jí. Dave se bojí, že jí zklamal, ale Tess tvrdí, že ne. Vezme koně a odjede. Na jednom kopci, kde se posadí, si sundá snubní prstýnek a rozpláče se. Přijede za ní Claire a obejme ji. Tess řekne, že se rozešla s Davem.
Sandra přiveze Herolda na Drovers a řekne, že ho vlastně můžou využít obě strany. I když si bude muset udělat chvilku pauzu. Sandra pak zajde za Harrym a řekne, že půjčila Herolda a že odmítla tu smlouvu s genetickými plodinami. Harry řekne, že dobře a že klidně může zpomalit, že přece nikam nespěchají.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Časové vymezení
 • Time Frames
 • 3. série, 25. epizoda (celkově 69. díl)
 • 24. září 2003
 • 27. května 2008
 • 2002
 • 45 minut
 • www.imdb.com/title/tt0645098/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany