McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Den otců

Na Drovers přijde oznámení, že Peter chce Charlottu do vlastní péče. Tess nevěří svým očím a okamžitě jede za Alexem. Ten rozhodne, že zavolají Bryce, aby jim u soudu pomohl. Charlotta má první narozeniny a Tess pro ní tedy uspořádá oslavu, ovšem vše neskončí tak jak by právě mělo.

Charlotta má první narozeniny a na Drovers přijede policista a předá Tess nějakou obsílku. Ta v ní najde, že Peter chce Charlottu do své péče. Jede za klukama a Harry řekne, že se o to postará, Alex ho předběhne a řekne, že poprosí Bryce. Ten tedy přijede na Killarney a seznámí se s Harrym.
Tess zajede za ním domů a chce si promluvit. Peter řekne, že je její táta a že patří ke své rodině a že jestli něco chce, ať zavolá právníkovi.
Bryce s Alexem přijede za Tess a Bryce řekne, že musí soud přesvědčit, že oni jsou ti nejlepší „rodiče“ Charlotty. Chtěl by to něčím podepřít a Alex mu řekne, že byl s Claire a přitom ženatý. Tess nechce zacházet do detailů, ale Bryce řekne, že potřebujou něco víc. Řekne, že je čeká hodně tvrdý boj.
Harry se ptá Nicka, co si myslí o Brycovi a Nick mu popravdě řekne, že si myslí, že je to zmetek.
Tess potká Petera a řekne, že nechce, aby se hádali. Pozve ho na odpolední Charlottinu oslavu a že s sebou může vzít i své holky. Peter rád přijme.
Bryce řekne Alexovi, že se prozatím musí držet stranou, že vlastně žádný pořádný nárok na Charlottu nemá.
Oslava je v plném proudu a dorazí tedy i Peter s holčičkami. Na oslavu přijedou i Nick s Alexem. Alex neví, že na oslavě bude i Peter a když ho uvidí, hned se ho zeptá, co tady dělá. Hned si vezme Charlottu a jde jí ukázat svůj dárek. Nick přivede malého krásného poníka. Peter přijde a řekne: „A teď bude vědět, který táta jí má rád víc. Myslíš si, že tě nechám vychovávat svojí dceru?“ Alex se jen otočí a vyjede po něm a zařve, že jí nikdy nedostane. Peter řekne, že teď už ví, proč jí chce k sobě.
Peter okamžitě zavolal právníkovi a požádal o soudní zákaz styku s dítětem. Bryce řekne, že je Alex pěknej pitomec. Alex řekne, že už toho má dost, že pojedou do Fischeru, vyhrabat na Petera špínu. Zajedou k němu domů a sledují ho. Ovšem nevidí nic jiného než šťastnou rodinu.
Alex přijede za Tess a moc se jí omluví, co udělal. Přemýšlel jak to napravit, a rozhodl se, že se s Tess vezmou, adoptují Charlottu a nikdo jim ji nevezme. Tess řekne, že to takhle nepůjde.
Druhý den zajde Bryce za Tess a zeptá se jí, zda něco ví na Petera, jsou na hodně nejisté půdě. Že jejich život na Drovers, je prostě neporazitelný právníkovými argumenty a že pokud na něco nepřijdou, o Charlottu přijdou.
Tess sbalí Charlottiny věci, dá jí do auta a rozhodne se odjet. Holky si všimnou, že jsou obě pryč. Po cestě potká Tess Nick, ale ta ani nezpomalí a jede dál. Troubí na ní, ale ona nezastavuje. Nakonec ji předjede a zastaví. Zeptá se co dělá a ona se rozpláče, že Claire slíbila, že se o ní postará a že oni ji ji teď chtějí vzít. Nakonec se vrátí zpátky domů.
Nick nakonec seřve Bryce, že Tess dal tak malou šanci, že se o Charlottu bála a utekla. Všichni se na něj vrhnou a Bryce řekne, že Alex se chovaj jak idiot. Harry zařve, ať takhle o jeho synu nemluví a Alex řekne, ať Bryce odejde, že už ho nepotřebují.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany