McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Dolů na zem

Tess připomíná Stevie, co všechno má udělat a opravit, až tam Tess nebude. Pozorují DR a na obloze vidí letadlo, Tess si představí, že tak poletí za dva dny.

Jodi nahání stádo ovcí, když přitom zahlédne odstavené auto, opravuje ho hezký, pohledný muž. Jodi mu nabídne vodu, pak najednou zbystří, vodu odmítne, zavře kapotu, nasedne do auta a odjede. Nick s Alexem nakládají pytle a debatují o tom, kdo bude nový správce Killarney. Harry už má jasno - Rob Shelton bude nový správce. Rob bude bydlet v domku s Alexem a Davem. Regan se Stevie a Kate pracují na dřevě. Jodi vyklízí silo na obilí, když v tom přijede na DR Alex, který představí nového správce Roba.

Jodi vyleze ze sila, celá zašpiněná a když uvidí Roba, tak hned zase zaleze. Alex chce vzít Roba na skleničku se střihačema, ale ten je zdrženlivý. Tess učí Nicka španělštinu, ale Nicka to moc nebaví. Holky připravují pro Tess na památku. Rob má schůzku s neznámým chlápkem na neznámém místě. Ráno Alex sbírá prádlo, když uvidí Roba, jak cvičí Taiji. Dave vede debatu s Regan o jejich vztahu.

Kate má dneska velký den, bude totiž na Killarney hodnotit vlnu. Střihač Olli je drzý, proto je Rob na něj drsnější. Kate pozve Olliho večer na rozlučku, aby Dave žárlil. Regan byla ve městě vyzvednou fotky do knížky pro Tess, ale Stevie nemůže najít jednu zvětšenou fotku, protož jde k Regan do pokoje a najde na posteli obálku, ve které jsou snímky DR. Regan jí vysvětlí, že by si mohly vydělat, že by se zde mohlo těžit zlato, aby to Stevie řekla Tess, ale ta to odmítá a pohádají se. Tess se loučí s Drovers, Stevie jí chce říct pravdu, ale nedokáže to. S Regan se opět pohádají. Na rozlučcce Ollimu dojde, proč ho Kate pozvala, tak se naštve a uhodí Kate, Rob to vidí, tak mu jednu vrazí. Alex oba pošle pryč.

Kate si stěžuje, že všechno zkazila. Stevie je naštvaná na Regan, že jí jenom využila. Tess s Nickem se koupou ve vaně u větrného mlýna, aby měli pěkné vzpomínky na DR. Na Killarney se střihači bouří proti Robovi, tak Alex řekne, ať odejde, pak Olli vyjede po Kate a Alex je všechny vyrazí. Jde se omluvit Robovi, který už je na odchodu. Stevie se opět hádá s Regan, když v tom jde okolo Tess a zaslechne část rozhovoru. Stevie jí řekne, že Regan je zlatokopka.

Tess zuří, že její domov nikdo nerozbije, vyčítá jí její chování, že ji zklamala a využila. Probíhá loučení Nicka a Tess. Holky vrazí k Regan do pokoje a vyhodí jí z DR! Regan se nastěhuje k Davovi.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

akšuram