McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Domeček z karet

Radost z 30. výročí svatby Harryho a Liz se změní ve smutek, když se potvrdí Harryho podezření po zdánlivě nevinné poznámce Liz o nevyřknutém tajemství Ryanovy rodiny. Vztahy v rodině jsou podrobeny velkou zkouškou. Brettova mladší sestra Kylie přijede z čistajasna na Drovers za Becky. Její nadšení z venkova jí nevydrží moc dlouho, když uvidí Beck, která není tak zarmoucená, jak by správně měla.

Za Alexem přijde Jess a řekne mu, že je pěknej zmetek – zbouchnul Claire, když chodil s ní a ona s Peterem. Harry to uslyší. Řekne to Liz, ale ta ho ubezpečí, že Claire už s ním určitě dávno nechodila.
Na Drovers přijede Brettova sestra Kylie. Chce zůstat na farmě a tak jí Beck přijme.
Nick s Tess mají svojí první sklizeň – dávají tedy úrodu do sýpky. Mezitím se na Killarney slaví 30-ti leté výročí svatby Liz a Harryho. Harry u oběda pořád šťourá do vztahu mezi Claire a Peterem a dostanou se k tomu, že Liz porodila jen 8 měsíců po svatbě a že se do svatby tak hnala. Nějak se to zamluví a Liz raději odejde. Harrymu to nedá a tak se jí zeptá, jestli byla těhotná, už když si jí bral. Liz řekne, že ne. Harrymu to ale dojde a chce slyšet pravdu. Liz mu nic nevyvrací. Harry se začne vztekat a začne všechno ničit. Všichni k nim doběhnou a Harry řekne, že Alex není jeho syn. Liz prozradí, že to věděla Claire. Alex se cítí jako vyvrhel a uteče.
Nick dojde za Harrym, ať si promluví s Alexem, že je to jeho syn. Harry odvětí, že pokaždé když se na něj podívá, vzpomene si na tu lež. Nick mu řekne, že to musí překonat, že ví, jaké to je – když se mu stala ta nehoda, Harry na něj také koukal jak na nevlastního syna.
Za Beck přijede Jake a Kylie se zlobí, že je Becky tak šťastná.
Claire dojede do hospody a najde tam opilého Alexe. Ten jí řekne, že je všechno v háji – starouš není jeho otec, matka mu lhala a není ani otec Clařina dítěte. Je nikdo. Políbí Claire a řekne: „Vidíš? Stoji to za ho…, to všechno…“
Kylie se rozeřve na Becky, že sotva je Brett pryč, už je s někým jiným a že je její vina, že zemřel. Kdyby se pro ní nevrátil, nic by se mu nestalo.
Pro Alexe přijede Nick a řekne mu, ať s ním jede na Vilgul. Alex řekne, že je mu fajn.
Nick přijede na Drovers s pár pivy a chce být chvilku s Tess. Popíjej spolu a Nick si stěžuje, jak to všechno dopadlo. V tom volá Sally a Tess odvětí, že oba dost pili a že už se v noci domů nevrátí.
Alex se vrátí domů a uslyší rozhovor mezi Liz a Harrym. Harry řekne, že stejnak Alex není jeho syn a že to nic nezmění. Harry ráno řekne Liz, že volal právníkovi – chce se nechat rozvést.
Ráno se také vrátí Nick za Sally a ta je naštvaná, že s ním žije, ale místo za ní šel za Tess. Objeví se u nich Alex a Nick mu nabídne, ať u nich přece jen zůstane – ať si prostě část jeho farmy koupí a mohou být spolu.
Tess, Nick a Sally opět pracují s obilím, a když Nick zapne sušičku, do motoru se Sally zaplete košile, kterou má okolo krku. Nick ji vytáhne, ale ona se rozeřve, že nic už není dobrý. Nick byl celou noc s Tess, když se bála, Alex se k nim bude stěhovat a ani nic neřekl. Je naštvaná a odejde.
Kylie se omluví Becky za to, co řekla.
Liz se odstěhuje z Killarney. Ještě se zastaví za Alexem, ale ten s ní nechce mluvit. A tak poprosí aspoň Claire, ať se o něj postará.
Alex si sbalí věci a odchází, Harry mu ještě řekne, že je připravený brát ho jako svého syna, na což Alex odvětí, že on není připraven brát ho jako otce, že on se nikdy nechoval jako otec a že byl hroznej a že je rád, že on jím není.
Sally řekne Nickovi, že ho miluje a že chce být něco víc. Že už nechce, aby Tess byla první.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Domeček z karet
 • House of Cards
 • 3. série, 9. epizoda (celkově 53. díl)
 • 23. dubna 2003
 • 2. května 2008
 • 2002
 • 45 minut
 • www.imdb.com/title/tt0644979/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany