McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Druhá šance

Na Drovers přijede Celia - starší sestra Meg. Meg, která stále chodí do literárního kroužku dostane od Gordona nabídku práce. Musela by se ovšem přestěhovat a ona neví, zda by to Terry zvládnul. Na Killarney a Drovers začne řádit divoký pes a kluci si myslí, že ovčácký pes Roy zdivočel a teď je rdousí. Tess tomu ovšem nevěří.

Na Killarney i Drovers se najdou zakousnuté ovce. Nejspíš liška.
Za Meg přijede její sestra Sylie. Přináší silný rozruch, je to zpěvačka a ani na chvilku nemlčí. Uspořádají na Drovers proto malou zábavu a Meg má večer svůj literární kroužek. Když končí, Gordon dá Meg nabídku na práci, musela by se, ale přestěhovat. Dá jí čas, aby se rozmyslela. Sylie už dlouho nezpívala, ale přizná to jen Terrymu, že má nouzi o práci. Když jde Terry pak v noci domů, uslyší divokého psa.
Na Killarney najdou další mrtvé ovce. Nick najde v autě Sandřin deník, Alex ho chce hned otevřít, ale Nick ho zavře. Všimne si, že okolo proběhne Roy a kluci si myslí, že on by mohl být zabiják ovcí. Tess to hned vyvrátí. Kluci ovšem nesouhlasí. Tess chce tedy rychle Roye najít, než ho najde někdo jiný a zastřelí.
Meg řekne o práci sestře. Vyměňují si názory a pak se začnou hádat a Meg jí řekne, že je tak strašně sobecká a pošetilá a že ze sebe vždycky dělala něco víc a ona byla chudák ta sestřička. Nakonec Sylie odejde pryč. Sylie odešla někam pryč na procházku a Terry ji pak řekl o divokém psu. Meg se začíná bát, aby se jí něco nestalo, a tak ji začnou všichni hledat. Sylia se opravdu ztratí a nakonec se dorozumívají s Jodi po mobilu. Nakonec se všichni rozdělí a začnou hledat místo, které popsala. Sylie se nakonec dostane domů a nikomu nic neřekne – všichni jí stále hledají, Meg se jde teda raději podívat domů a najde ji ve vířivce. Meg ji nejdřív seřve, ale pak se usmíří a Sylie začne vyprávět, jak vždycky Meg záviděla její život, dceru a všechno. Sylie řekne, že je čas, aby se usadila.
Večer je na Terryho pumpě Sylino představení a všichni se jdou bavit. Jenom Nick a Tess jdou hlídat ovce. Alex přinese Sandřin deník na zábavu a Stevie s Jodi mají chuť ho otevřít. Najednou Tess uslyší nějaké zvuky a s Nickem vylezou z auta. Ovšem uvidí jenom Roye. Stevie nakonec deník otevře, ale dělá že v něm nic není a zase ho schová. Nick se vrátí s nepořízenou a opět sednou do auta. Gordon opět pobízí Meg, aby místo lektorky vzala, že je to jenom na rok a že to nemůže zahodit. Ovšem Meg nechce opustit Terryho a neví, jestli by odjel s ní. Terrymu řekne o práci Sylia a on je naštvanej, že se to nedozvěděl od Meg. Jde za ní a zeptá se, kdy mu to chtěla říct, až by měla sbaleno? Meg řekne, že se ještě nerozhodla a Terry je naštvanej, že mu o tom neřekla.Gordon se do toho začne plést, že jde o její příležitost, Terry mu chce jednu vrazit, ale Gordon je rychlejší.
Meg se ráno omluví Terrymu, že mu to neřekla a řekne, že je to jenom na rok. Terry nadšenej není a nevěří, že se za rok Meg vrátí.
Tess si odpoledne všimne Roye a tak se za ním holky vydají. Jodi s Meg najdou fenku s malými štěňaty a u nich Roye – pochopí, že vždycky utíkal k nim. Stevie nakonec uvidí divokého psa a zastřelí ho.
Stevie nakonec Alexovi řekne, že v tom deníku byl jen Sandřin plán o její vlastní „dynastii“.
Sylii zavolal agent a ona se rozhodne zase odjet za prací. Meg ji poděkuje za návštěvu a rozloučí se.
Terry nakonec řekne Meg, že tu práci musí vzít, že by nedokázal žít s tím, že jí zničil sen. Až se vrátí bude tu pro ní postavenej dům. Meg je štěstím bez sebe. Meg nabídne Jodi, zda by nechtěla jet s ní. Jodi souhlasí.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Druhá šance
 • Second Chance
 • 4. série, 13. epizoda (celkově 87. díl)
 • 12. května 2004
 • 20. června 2008
 • 2003
 • 45 minut
 • www.imdb.com/title/tt0645066/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany