plakát seriálu

McLeodovy dcery

(McLeod's Daughters)

Epizoda 7×19 – Horká voda (Hot water)
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Grace a Kate jsou uvězneni u jednoho farmáře. Mezitím má Moira opět svou vizi. Grace se rozhodne o pomoc od Ash - nepodepíše tak smlouvu s ďáblem?

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Bankéř přijede za Grace, že má velké dluhy a že už ji další úvěr neposkytne. Grace ale Kate řekne, že vše proběhlo v pořádku – že bude mít peníze ale až za pár dní a rozhodne se proto prodat kozy. Cestou k náklaďáku se holkám zavaří motor, proto dojde Kate pro vodu na blízkou farmu. Děvče, které jí otevře, ji ale posílá pryč, ať odejde – Kate se nedá. V tom ji dovnitř vtáhne chlápek s puškou a drží jí tam násilím. Kate se dlouho nevrací, tak se za ní vydá i Grace. Chlápek řve na Kate ať je zticha, že svou farmu nikomu nedá a že si na toho bankéře počká. Grace si toho všimne a hned utíká pro Tayler, aby jela pro policisty. Mezitím se bankéři rozbije auto a Moira ho jde spravit.
Kate se snaží najít řešení a Grace se dostává do domu. Po tom, co ho Kate skoro ukecala uvidí Grace a namíří i na ní. Tayler po cestě opět vypoví motor a tak běží na policii.
Moira se seznámí s bankéřem a když nastoupí do jeho auta má vizi – vidí ležet bankéře mrtvého na zemi.
Jeff teď drží obě dvě holky spoutaný. Grace se přizná, že jí úvěr neprodloužili. Kate ji obviní, že za všechno tedy může ona. Kdyby něco řekla, nemuseli teď sedět uvázané.
Tayler cestou uvidí neosedlaného koně snaží se k němu dostat v tom okolo ní projede auto a ujede jí.
Moira spraví auto bankéři a ten ji děkuje. Při podání ruky má Moira opět vizi. Moira se ho snaží co nejdéle zdržet a tak na autě něco porouchá. Phil ale řekne, že ho na tu schůzku odveze a Moira čeká. V tom zazvoní telefon a Moira jde pro telefon. Phil si toho všimne a tak hned auto spraví. Bankéř odjede. Moira řekne Philovi co viděla a jede za ním.
Holky se opět snaží ukecat Jeffa, ale ten je neoblomný. Tayler opět mine další auto.
Manželce Jeffa najednou praskne plodová voda. Jeff nakonec holky pustí, aby jí pomohly s porodem.
Okolo Tayler najednou jede policie, proto nasedne a ukazuje jim cestu.
Jeffova manželka nakonec porodí holčičku. V tom přijede bankéř a také Moira. Jeff vystřelí – Moira odstrčí bankéře a Grace zase Jeffa – Jeff trefí Moiru. Policie jí rychle odváží do nemocnice. Jeffa odváží také policie a jeho ženu berou do nemocnice. Tayler si dává za vinu, že přijela tak pozdě už nechce nikoho dalšího ztratit.
Moira je v nemocnice ale už nevnímá. Rychle ji vezou na operační sál. Grace už čeká hodiny a holky jsou s ní. Přijede i Patrick a Phil. Po nekonečné noci Phil přijde s tím, že Moira to zvládla.
Ráno Moira poděkuje Grace, že jí pomohla a Phil se přijde omluvit, že jí nevěřil a že už jí nikdy nenechá jet nikam samotnou.
Grace dojde za Ash jestli platí její nabídka o vypůjčení peněz. Ash ani nechce dělat žádné papíry, že Grace věří a ta jí ještě poprosí, aby to nikomu neříkala.

Hlavní postavy
Kate Manfredi
Moira Doyle
Riley Ward
Patrick Brewer
Tayler Geddes
Marcus Turner
Grace Kingston
Vedlejší postavy
Phil Rakich
Ashleigh Redstaff
Jeff Stewart
Brooke Stewart
bankéř Adam
seržant Hartmann
Dr. Jim Cunningham
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevHorká voda
Původní názevHot water
Rok natočení2006
Premiéra18. července 2007
Česká premiéra28. listopadu 2007
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Sledovanost premiéry1 122 000 diváků
Autoři profilu epizody