McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Ideální partner

Becky s Jakem přijdou s návrhem, že spolu budou podnikat v chovu koní. Nemají ovšem prostory, tak nabídnou spolupráci Claire. Ta není moc nadšená, protože to byl její sen, ale nakonec souhlasí. Vše ovšem nejde tak, jak by mělo. Tess není ráda, že je Claire stále sama, tak se rozhodne jí trochu k partnerovi dopomoct.

Jake má s Becky skvělý plán – chtějí chovný plán s koňmi s Mrakem. Chtějí po Claire, aby jim pronajala půdu a oni samozřejmě část svého výdělku dají jí. Claire nakonec souhlasí a dohodnou se jako partneři. I Tess se ten návrh moc líbí.
Na Drovers přijede Neil a chce si promluvit s Jakem o chovu. Claire se moc nelíbí, jak si je Jake se vším jistý, ale zatím to nechává být.
Tess se nelíbí jak je Claire stále sama, tak se rozhodne hodit Claire na netu do seznamky.
Za Claire přijede Alex a řekne, že si myslel, že to je jejich plán chovu koní. A docela se zlobí. Claire ovšem řekne, že si pronajali jenom půdu a i když to chtěli první, nic nenadělají. V tom ovšem na Drovers přijede další zákazník – Ivan Morgensen , který je známý svýma nečistýma praktikami při cvičení koní. Claire je naštvaná a řekne Jakovi, že jestli zůstane na jejím pozemku, jejich dohoda padá. Tak teda odjíždí. Jake je naštvanej.
Alex mluví s Nickem, o Jakovi, o Vincovi – a nakonec z něj vyplyne, že Claire vlastně neví co má před sebou a je zklamanej, že ve skutečnosti nechce jeho.
Na Tessin inzerát odpoví jenom tři muži a tak se rozhodne pro jiný způsob. Je to rychlé rande – zorganizovala svobodné muže, svobodné ženy – tříminutové rozhovory a kolečka.
Toby přijede vrátit Jodi náramek a poněvadž se líbí Meg, okamžitě ho pozve na večeři. Začnou se opět zase poštěkovat a Jodi je opět uražená.
Alex se opět baví s Claire a vyčte ji „krizi středního věku“. Řekne, že nechápe proč to všechno dělá, je tu přece spousta solidních chlapů, které ovšem musí hledat na správném místě.
Večer začíná a všichni přijíždějí na Drovers. Je tu Alex, Nick, dokonce i Vinc. Pánové se posadí na jednu stranu, dámy na druhou. Toby se baví s Jodi a ruší další pokračování. Vinc mluví zrovna s Claire a dost po sobě štěkaj. Pak mluví Nick s Tess a ten se rovnou zeptá, jestli ostatní ví, že jsou s Davem zasnoubení. Tess řekne, že pro dnešek ne. Tak se jen zasměje. Všechny kola proběhnou, ale Toby s Jodi stále mluví. Meg ohlásí, že každý má napsat na papírek, kdo se mu líbil a pokud se dva sejdou, zařídí jim schůzku.
Druhý den Claire řekne Tess, že se nikdy necítila tak osamělá dokud jí to neřekla. Nikdo jí nenechal číslo. Na druhou stranu má ale dcerku a jí, takže vlastně ani chlapa nechce. Jodi se ptá, zda někdo našel pravou lásku, ale Meg nic neřekne. Jodi se dozví, že Toby nechal svoje číslo jí.
Jake opět pozval Ivana na oplodnění koně a Claire se to nelíbí. Ani Becky – udělal to za jejími zády. Pohádají se, že je Jake jako jeho otec. Jake je rozčilenej a nechá omylem otevřená vrata od divokého koně. Ovšem klisna ještě není připravena a koně se splaší ještě s ostatníma. Nebezpečná situace, ale všichni to nakonec zvládnou. Claire seřve Jakea a odejde.
Jake se pak omlouvá Becky a ta řekne, že on chce ten podnik víc než ona, a že to chce vlastně celý řídit sám.
Claire nakonec tu smlouvu s Becky a Jakem zruší. V tom za ní přijde Tess a řekne, že má rande, tak ať se jde chystat. Claire dostala odpověď na email. Muž bydlí blízko a má zájem o koně. Sraz má večer ve městě. On bude mít rudou růži a ona rudé šaty. Claire se nechce, ale nakonec ji Tess ukecá.
Becky řekne Jakovi, že se tak moc snaží nebýt jako jeho rodina, až je úplně stejný. Nemůžou spolu pracovat a oba se tak nějak dohodnou, že spolu ani nemůžou být. Jake tedy odjíždí s Mrakem pryč.
Jodi se přižene na zavolání od hasičů. Nic se ovšem neděje – jen na ní čeká Toby. Nechápe – ten jí vysvětlí, že nezavolala a tak se musí zeptat sám, zda nechce jít někdy do kina. Jodi si myslí, že si dělá srandu, tak zase odjede.
Claire jede do města a cestou píchne gumu. Když jí mění zastaví se za ní Alex. Claire už je ovšem hotová. Když si od něj půjčí ručník uvidí na jeho sedadle rudou růži. Zjistí, že si vlastně dohodli rande. Když už se oba nastrojili zajdou si na večeři.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Ideální partner
 • Perfect Match
 • 3. série, 20. epizoda (celkově 64. díl)
 • 20. srpna 2003
 • 20. května 2008
 • 2002
 • 45 minut
 • www.imdb.com/title/tt0645057/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany