McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Jak se chová Wombat

Stevie dostane po Alexovi část Killarney a tak se rozhodne tam přestěhovat. Začne vymýšlet plány s chovem krav a na Marcuse se neohlíží. Ten se jí podřizuje, ovšem jen do doby, než Stevie začne realizovat takové plány, které by naprosto položili Kilarney. Stevie si to neuvědomuje a jde jen za tím, aby měl Wombat co nejlepší zázemí.

Alex už má po pohřbu a Stevie se stará o malého sama. Od nikoho nechce pomoci a nikoho k němu nepustí. Dokonce přijela i Regan.
Ráno přijde Marcus s papíry o dědění a Stevie má dostat podíl na Killarney. Stevie se rozhodla se tam přestěhovat a tak to oznámí holkám.
Stevie už začíná na Killarney obchodovat a Marcus má zase jiné plány. Marcus se tedy podřídí. Stevie nechá tedy krávy dovézt na Drovers, ale ty také nemají dost prostředků. Nikdo nic Stevie ale nechce říct.
Grace si promluví s Marcusem o tom jejich polibku, a oba se dohodnou, že budou kámoši. Jí se to moc nelíbí.
Když se Marcus vrací z Drovers uvidí ho Stevie na Alexově motorce. Seřve ho, že na ní nemůže jezdit a ať jí vrátí, tam kde ji Alex nechal. Marcus se omluví a Stevie řekne, že jediný kdo na ní bude jezdit, je její syn.
Všichni se mezitím vsází, jaké jméno pro malého Stevie vybere.
Stevie koupila další krávy a Marcus bude díky tomu muset prodat svoje stádo pod cenou. Stevie řekne, že to od něj Drovers koupí. Tomu se brání Patrick, že si holky taky stěžovaly. Stevie je to jedno. Ingrid řekne Marcusovi, že je to blbost , ale on se chce podvolit Stevie – dokonce prodá i svého oblíbeného koně.
Grace zajede za Stevie, že je těžký řídit dvě farmy a že by se měla vrátit domů. Stevie jí řekne, že si Drovers může nechat a ona zůstane na Killarney.
Za Moirou přijede Phil s nákupem a dá jí ho na dluh. Moira mu chce potom poděkovat, ale všimne si, že na pumpě flirtuje s Beth. Moiru to trochu rozhodí.
Patrick s Ingrid přijíždí z Killarney a baví se. Uvidí je Tayler a myslí si, že spolu flirtují. Pak jde za Ingrid a řekne jí, že není blbá, že to viděla. Ingrid řekne, že mezi nima nic není a že jediný co dělaj, je že ošetřujou krávy a že Talyer Patrick miluje.
Moira se staví za Marcusem, že Stevie potřebuje vyšetřit. Že nikdy nikomu nedala Wombata pochovat, že se vzdala Drovers a že to není v pořádku. Marcus ji pořád brání, že to zvládne.
V noci holky mluví o Stevie, jak to asi zvládá – Stevie mezitím na Killarney nemůže malého uklidnit, přijde ji pomoct Marcus, ale toho vyhodí.
Grace chce vymyslet plán, jak získat zpátky koně pro Marcuse. Že to byla chyba prodat ho. Seženou jeho kupce a Grace si zahraje na snoubenku, aby koně získala zpátky. Povede se jí to a kůň se dostane zase k Marcusovi.
Marcus zajde za Stevie a ta mu řekne, že musejí prodat ovce, aby mohli koupit další krávy. Marcus se vzteká, že to je jediný, co je drží nad vodou. Stevie je to jedno a Marcus neví, co dělat.
Stevie chce udělat práci s krávami sama – ale spadne a žene se na ní býk. Marcus si toho všimne a naštěstí ho odežene. Ona rychle vezme Wombata a odejde. Nemůže ho ale uklidnit a tak jede na Drovers. S brekotem prosí Moriu, aby jí pomohla, že to nezvládá.
Odpoledne za ní přijede Marcus a Stevie se za všechno omluví. Myslela, že když se přestěhuje, že jí bude líp, ale nebylo. Řekne, že už o ničem nebude rozhodovat, že si Marcus může vzít motorku a vrátí se na Drovers.
Stevie poté rozhodne pokřtít malého Wombata na Alexandra. Alex ho sice vypustil ze seznamu jmen, ale Stevie se mu rozhodne říkat Xander. „Pravej syn, Drovers Run a Killarney.“
Grace má ještě pro Marcuse překvápko a dá mu jeho koně. Marcus je nadšenej. Řekne jí, že je to nejhezčí, co mohla udělat, ale že by měla vědět, že teď chodí s Ingrid. Grace odchází se slzami v očích.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Jak se chová Wombat
 • Bringing up Wombat
 • 8. série, 7. epizoda (celkově 209. díl)
 • 30. října 2008
 • 6. listopadu 2008
 • 2008
 • 45 minut
 • www.imdb.com/title/tt1320908/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany
Markus07