McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Kalné vody

Na Drovers přijede Brian a oznámí Becky, že zase vyhrál, protože Kimi stáhla obvinění. Becky se cítí naprosto bezmocná a tak v noci odjede pryč. Když se ráno vrátí je celá pomlácená a holky objeví něco nečekaného u nich v tůni. Začnou vymýšlet plán, jak všechno vyřešit a postupně se všechno komplikuje.

U Becky doma se objeví Brian a řekne jí, že si to mladá Kimi rozmyslela a že to obvinění na něj stáhli.
Becky brečí u sebe v pokoji a holkám je líto, že nemůžou nic dělat. Nakonec Becky vezme auto a odjede pryč.
Ráno doma Meg peče dobroty na zítřejší pólový dobročinný zápas, který pořádá Jodi. V tom Becky přijede a sbalí si všechny věci. Má pomlácený obličej a je celá zakrvácená. Claire jí ale přesvědčí, ať si odpočine a zůstane.
Když Jodi trénuje pólo jede dál od farmy a objeví Brianovo prázdné auto. Při krmení krav Claire mluví také o zítřejším pólu a těší se, že přijede Peter. V tom ovšem Meg najde tělo Briana v jejich tůni. Tess se jde podívat za Becky a ta má špatné sny. Mezitím Claire s Meg Briana vytáhnou, ale je pozdě. Má ránu na hlavě a je mrtvý. Všechno vypadá na Becky, ale Claire tomu nechce věřit. Najednou přijede Jodi, že našla jeho auto. Meg pro něj zajede, vezmou Briana a hodí ho dozadu. Odvezou ho společně s Claire daleko od farmy a hodí do vody. Vedle něj dají flašku a odjedou. Doma je atmosféra na nic. Becky se omluví a řekne, že si nic nepamatuje. Tess zjistí, že se něco děje a zeptá se Claire. Ta jí všechno řekne.
Ráno přijde seržant Cook na snídani, omluví se Becky, že to tak dopadlo. Ta jde pracovat a u vody, kde byl Brian najde rozježděnou trávu a řetízek Jodi.
Na Drovers mezitím začínají přípravy a lidé začínají chodit. Peter se těší až si to rozdá s Alexem. Přijde i Liz, která je spokojená. Nick je rozhodčí a začíná se hrát.
Brett se rozjede podívat za Becky a řekne jí, že ho to o Brianovi mrzí. A že jí věří. Becky ho ale odežene.
Pólo je v plném proudu a zábava pokračuje. Ovšem Clařino družstvo prohrává a tak se dohodnou na nové taktice – po poločase spadne Alex ze svého sedla, někdo mu ho uvolnil. Také Tess se seznámí s jednou právničkou a zjistí, že jsou v tom Brianově případě vlastně až po uši. Tess nakonec jako rozhodčí s Nickem rozhodne, že obě družstva podváděla, takže je to nerozhodně.
Becky najde mrtvou krávu a to nevypadá dobře. Pokud je velmi nemocná, mohlo by se porazit celé stádo. Peter ovšem podá návrh, že by se měl výcvik zastavit, protože neví, co je to za nemoc a mohlo by se to rozšířit.
Becky jde vrátit řetízek Jodi a ta se najednou rozpovídá, že to na ní neřeknou. Becky neví o čem mluví a tak se všechny sejdou. Becky se přizná, že byla ale jenom opilá a že nabourala a že s Brianem nemá nic společnýho.
Všechny jdou teda k tůni a všimnou si, že ve vodě jsou sudy od chemikálií, kterými Brian otrávil vodu. Upadl a utopil se. Holky zjistí, že ho budou muset zase převést zpátky. Při tomhle všem schonu se Terry přizná Meg, že ve 21 letech byl opilej a porval se a přitom zabil člověka. Byl v base a že není jediný den, aby toho nelitoval. Meg mu řekne, že není vrah a že je to v pořádku.
Seržant Cook přijel na Drovers a řekl Jodi o otrávené vodě. Peter najednou také přijede a jede rovnou za Claire, která má ještě Brianovo auto a jeho tělo. Claire proto vyjde ven a chce se Petera nějak zbavit, nemůže nic udělat a tak se po něm vrhne a políbí ho. Peter tedy spokojeně odejde. Holky hodí Briana do vody a dokončí svou práci. Když se vrátí, řeknou Cookovi co objevili. Ten odpoledne přijede s tím, že je jasné, že to byla nehoda, ale že se s tím tělem hýbalo, ale nechá to být.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Kalné vody
 • Deep Water
 • 1. série, 22. epizoda (celkově 22. díl)
 • 20. března 2002
 • 18. března 2008
 • 2001
 • 45 minut
 • www.imdb.com/title/tt0644997/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany