plakát seriálu

McLeodovy dcery

(McLeod's Daughters)

Epizoda 7×07 – Lovci a štvaná zvěř (Of Hearts and Hunters)
96 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jodi a Mat si užívají společného života. Mat se připravuje, jak ji požádá o ruku. Ale Jodi čeká veliké rozhodnutí - vybere si lásku nebo Drovers Run?
Přichází ryvalský souboj mezi Alexem a Marcusem - hlavní cena je Stevie.
Kate se vráti na Drovers Run na pohřeb. Ale komu?

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Jodi se zdá sen, kde vidí opět mladou Evu. Ta schovává své šaty od krve do truhlice, kterou Jodi našla. Prosí ji, aby ji pomohla. Jodi se probudí vedle Matta. Dojde do místosti, kde zabarikádovala truhlu a prohlíží si šaty. Najde dva snubní prstýnky. Ptá se Moiry, co znamenají, ale ta nemá tušení.
Mat a Jodi nezávisle na sobě říkají přátelům, jak se k sobě nastěhují – oba se ale bojí, že toho druhého navzájem vyděsí. Matt chce dokonce požádat Jodi o ruku.
Jodi jde s Matem na místo, kde zemřel přítel Emy. Když odcházejí, je vidět, že je někdo sleduje. Jodi si všimne modrého auta, ale myslí si, že to nic neznamená. Mat odjíždí a modré auto se vydá za ním. Najednou na něj bliká, aby zastavil – Mat zastaví a naštěstí vidí i Taylor, která si s ním povídá. Auto odjede. Taylor i Regan zjistí, že Mat chce požádat Jodi o ruku.
Jodi na trhu s traktory zjistí, že Ema chodila s Vinem Rakichem a o Stevie se koná hádka mezi Alexem a Marcusem – oba se hádají o traktorech, ale je jasné, že je to jen záminka kvůli ní.
Po Matovi někdo jde – najedhou no někdo chytne, je to jeho starý známý – policista, který mu dal skrytou identitu. Jodi ho jde hledat, a policista obeznámí i jí – po Matovi opět jdou. Vědí, kde je a chtějí ho zabít. Mat musí jít zpátky do programu.
Mat se s Jodi hádají – nechce se ani jeden vzdát druhého. Myslí si, že to sami zvládnou. Mat si půjčí auto přítele, aby se dostal na svou farmu. V tom po něm začne někdo střílet a pronásleduje ho. Policista se zčistajasna obejví a zachrání ho. Odveze ho do úkrytu, kde je i Jodi. Řekne ji, že program přijme, a že se jí musí vzdát, protože nechce aby to samé podnikla i ona. Ona ale chce, nakonec se s ním ovšem rozloučí.
Jodi je ve svém pokoji, když k ní přijde Stevie. Řekne ji, aby se řídila svým srdcem. Jodi se rozhodne utéct s Matem. Mezitím Riley přiveze Matovi věci.
Jodi se opět zdá sen – vidí opět Emu, a rozluští její tajemství. Vidí jí, jak se na louce v noci zasnoubí s Vinem. Najednou se zjeví policista, který ho zabije. Nestačili si vyměnit snubní prstýnky – Jodi už ví, co má dělat.
Jodi se rychle zbalí – ještě cestou zahrabe prstýnky do země, a rozloučí se s holkama a s Drovers Run. Před odjezdem ještě Mat požádá Jodi o ruku.
Když jsou holky na cestě domů, uslyší ohromný výbuch. Vidí to na místě, kde byla právě Jodi. Jedou tam – najdou na místě vybuchlé auto, ve kterém měla Jodi s Matem odjet. Všechny si myslí, že jsou mrtví.
O čtyři dny později jede Stevie s Regan pro Kate, která přijela kvůli pohřbu Jodi. Ta chce vidět místo, kde se to stalo. Slibuje, že najde toho, kdo to spáchal.

Hlavní postavy
Jodi Fountain
Alex Ryan
Kate Manfredi
Moira Doyle
Riley Ward
Patrick Brewer
Tayler Geddes
Marcus Turner
Matt Bonisch
Regan McLeod
Vedlejší postavy
Emma McLeod
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevLovci a štvaná zvěř
Původní názevOf Hearts and Hunters
Rok natočení2006
Premiéra21. března 2007
Česká premiéra7. listopadu 2007
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Sledovanost premiéry1 320 000 diváků
Autoři profilu epizody