McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Na dně

Na Drovers přivezou Tessiny staré věci z města a hned je dostatek vzruchu. Cestou do města Claire s Tess zpozorují nabourané auto s manželi uvnitř. Snaží se, co nejdříve nalézt pomoc, ale nepodaří se tak, jak by si přály. Mezitím má Becky strach, jestli není těhotná s Brianem.

V noci někdo ukradne šéfovi hospody všechny pneumatiky a ráno Becky dá na Clařino auto nové gumy. Neřekne, odkud jsou.
Náklaďák přivezl Tessiny věci. No je toho spousta – až moc. Samé krámy. Jodi si vezme jednu skříňku, ale Tess jí rychle vytrhne. Je to totiž popel a urna Rút.
Večer Becky stojí u zrcadla, a Meg ji vidí, jak si prohlíží břicho. Ptá se jestli není těhotná, ale ta to neví. Poradí jí, ať si udělá test. Bojí se, aby to nebylo Brianovo – hospodského.
Tess jede s Claire odvézt všechny nepotřebné věci do bazaru a Becky ji poprosí, aby jí koupila ve městě těhotenský test. Cestou Claire zahlídne auto nabořené do stromu a málem se sami vybourají. Rychle běží na pomoc. V autě jsou zaklíněni dva lidé. Jodi si mezitím vykládá Tessiny tarotové karty a nalezne znak smrti.
Tess s Claire nemohou vytáhnout řidičku, tak Tess chce jet pro pomoc. Ale auto nejede. Tess teda běží sama přes pastviny na cestu. Tess uběhne několik kilometrů až na Killarney a mezitím Claire uklidňuje řidičku. Alex letí vrtulníkem a Tess naprosto vyčerpaná jede s Harrym a Nickem nazpátek.
Žena v autě najednou necítí bolest a dokonce začne krvácet z úst. Než přiletí Alex zemře. Alex alespoň ještě rychle odletí s manželem.
Meg mluví s Becky o dětech, ale Becky si přijde, že nemůže mít děti. Meg ji věří, že to by to zvládla.
Tess s Claire přijedou na Drovers, ale obě jsou zničené. Claire to chce zvládnout prací. Nick chce pomoci, ale Claire nic nepotřebuje. Claire je samozřejmě mimo, ale všechny ještě stačí zaměstnat. Claire na pastvině najde mrtvou ovci, a hned má zase mžiky před očima – mrtvou ženu v autě. Na Drovers přijede hospodský a všimne si, že na autě Claire jsou jeho pneumatiky. Chce si je hned vzít, ale Jodi se snaží ho vykopnout. Objeví se tam Becky s puškou a míří na něj, aby vypadnul. Becky vystřelí na jeho auto, pořád ji provokuje a tak ho nakonec střelí do nohy. Becky vyčistí pušku, aby Claire nic nepoznala.
Holky jdou zase pracovat, ale Claire je tak nepozorná, že se silně řízne do ruky. Pláče, že ani neznala její jméno.
Meg přijde za Becky s těhotenským testem, ale ta ji ujistí, že už je to v pořádku.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany