McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Na lovu

Holky na Drovers spolupracují s Killarney, aby chytili nebezpečnou bestii, která zabíjí ovce. Je to divoký pes nebo šelma?
Riley zjistí o nelegálním prodeji zbraní Mitche, ale jako kamarád ho nechce udat policii. Naopak pro Ashleigh to není žádný problém.
Tayler a Patrick jsou rozhodnuti vzít si od Phila peníze, které jim dluží. Nevědí, že objeví záhadné papíry s kterými Phil něco opět kuje.
Kate, oslepená láskou, pomáhá Mitchovi schovat se před policií.

Kate se ráno probudí a něco zahlídne, ale neví co. Pak najde Turba, jak je poraněn. Ráno holky najdou několik mrtvých ovcí naprosto rozpáraných. Kate má myšlenku, že je tu nějaká divoká kočka – jaguár , ale na Killarney si myslí, že to byli divocí psi.
Phil nezaplatí Tayler výplatu za to, když u něj pracovala.
Mitch zatím pomáhá na Killarney. Mluví s Kate a ta si všimne, že nahoře na stromě je zavěšená mrtvá ovce. Začne hledat informace na internetu.
Tayler s Patrickem se střetnou před zavřenou Pilovou pumpou. Rozhodnou se vzít svou výplatu z kasy sami. On si ale pořídil trezor. Snaží se tedy zkusit nějaké kombinace.
Mitch s Rileym se chystají na jaguára a Mitch si jde pro věci. Otevře tašku, kde má všechny pušky, pistole a dokonce i granáty. V tom u nich zazvoní policie a ptají se po Mitchovi. Riley řekne, že ho neviděl. Rileymu přijde divný, že se o něj pořád tak zajímají.
Všichni se sejdou a jedou tedy na lov. Kate s Mitchem, Stevie s Rileym a Grace s Heathem. Mitch samozřejmě vidí šanci. Začne s Kate opět flirtovat. Chtějí se políbil, ale Riley je vyruší. Poté co odjede se Kate s Mitchem opět sblíží.
Heath s Grace jsou taky na svém místě, ale přijde tam i Marcus. Je vidět, že si kluci budou lízt na nervy.
Už je noc a Kate uslyší divné zavytí. Mitch jí dá noční brýle z armády. Přijedou i Stevie s Rileym. Riley si toho všimne a je mu jasné, že je ukradl. Riley upozorňuje Mitche, jen ať Kate neublíží.
Kate opět sleduje okolí a v tom uvidí jaguára. Rychle běží za Mitchem ať ho sestřelí. Mitch ho jenom zraní a on uteče. Konečně se oba dva na sebe vrhnou.
Ash přijde za Patrickem domů, ale ten nikde není. Mezitím pořád zkouší s Tayler kódy na trezor. Rozhodnou se vzít ten trezor s sebou domů a zkusit najít nějaké data. Ash mezitím najde u Patricka doma psí známky Mitche i jeho papíry. Rychle je ukradne a dá k sobě. Přijde Patrick a Ash odmítne, že má opravdu moc práce. Ta uražená odejde.
Grace přizná Marcusovi, že se dali s Heathem dohromady. V tom uslyší střelbu. Jednu ovci to opět poranilo. Ale Heath to nestačil zastřelit.
Tayler s Patrickem si nevšimnou, že už je tak brzo ráno a rychle jedou k pupmě. Phil tam už ale je a tak spolu utečou.
Kate si všimne, že je Mitch venku z auta. Tak za ním potichu jde, chce mu zakrýt oči ale ten se lekne popadne ji za krk a překlopí. Začne ji škrtit, ale hned jak si uvědomí kdo to je ji pustí. Mitch se omlouvá, ale je to zbytečné.
Všichni už jsou zase na Drovers. Dohadují se, co to tedy může být. Riley pozná, že se něco Kate stalo a tak se jí zeptá. Upozorní jí, ať si dá na Mitche pozor, že je to pěknej sukničkář.
Mitch přijde za Kate, že jí to všechno vysvětlí. Přizná se jí, že zažil hroznou zkušenost a že proto tak řádil.
Patrick odveze s Tayler trezor na pusté místo, kde Grace vysadila plevel na zavodňovací odtok.
Mitch někomu volá a chce prodat všechny svoje zbraně. Uslyší to ale Riley. Chce mu to vzít a začne se s Mitchem rvát. Nakonec všechno najde. Riley ho vyhodí, že tady ho policie nenajde. Dá mu prachy, aby mohl zmizet.
Phil přijede za Moirou jestli nebyla u něj na pumpě. Neřekl jí, ale že mu někdo ukradl trezor. Tayler to slyšela a opět jede s Patrickem k trezoru. Konečně ho otevřeli a našli tam papíry o vlastnictví Drovers Run.
K Rileymu přijela policie, Ash jim dala ty věci. Naštěstí ale Mitche nenašli. Riley pozná, že to Ash udělala. Přijde k němu a dá mu padáka.
Holky uviděj divokého psa a zastřelí ho. V tom si ale všimnou krvavé stopy a najdou tele vytažené na stromě.
Mitch se přijde rozloučit s Kate. Také ji řekne, že na jedné akci v noci uslyšel šumot za sebou a najednou měl před sebou hlaveň. V tu chvíli zapomněl na veškerý výcvik a zavřel oči. Jeho parťák ho naštěstí zachránil a protivníka zabil. On potom taky čtyři nepřátelé zabil ale už nemohl dál pokračovat. Proto utekl. Kate mu nabídne pomoc, aby se mohl schovat. Ukáže mu místo několik mil od Drovers. V noci na stejném místě s ním stráví noc. Přizná se, že ovci dal na strom on a že tu žádný jaguár není, ale o teleti nic neví.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • Na lovu
 • On the Prowl
 • 7. série, 24. epizoda (celkově 194. díl)
 • 22. srpna 2007
 • 6. prosince 2007
 • 2006
 • 45 minut
 • 1 072 000 diváků
 • www.imdb.com/title/tt1093671/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany