McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Náhoda

V tomto díle se prolínají dvě linie příběhu. Všechno začíná, když se Tess vypraví za Nickem na večeři. Ovšem v ten okamžik se na Drovers vrací Dave, aby opět získal Tess. Jedna linie je, když Tess na tu večeři dorazí v pořádku a zůstane přes noc. Druhá linie se odvíjí, když spadne po cestě k Nickovi z koně a Dave si toho všimne. Kdo z nich dvou vyhraje???

Tess nasedne na koně a samou radostí jede za Nickem a dokonce má s sebou i oblečení na zítra. Nick vaří večeři a je moc rád, že přijela. V tom přijede na Drovers Dave s květinou, ale holky mu řeknou, že ji minul a že už se dneska nevrátí. Zeptá se, zda Nick? Dave pochopí a odejde.
Najednou se vrátí čas opět k okamžiku, kdy jede Tess za Nickem, ovšem teď spadne z koně a Dave si jí při cestě všimne. Rychle jí běží na pomoc a ta se ho zeptá, co tu dělá. Řekne jí, že se vrátil oprášit zásnubní prsten. Jede s ní na Drovers, ale Tess není zrovna nadšená.
Opět se vracíme k okamžiku, kdy Nick vaří a Tess se k němu přidá. Večer jde dál a Nick začne učit hrát Tess na piano.
Opět jsme u Davea a Tess volá Nickovi, co se stalo. Není nadšen, že je tam Dave, ale Tess ho poprosí, jestli tu večeři můžou odložit na zítra. Nick i když nerad souhlasí a Tess taky není moc ráda. Dave se zeptá, jestli je Tess s Nickem spolu a Tess mu řekne, že už na něj prostě nemohla čekat. Tess nakonec řekne, ať Dave raději odejde. Dave slíbí, že přijde další den. Když odchází přijede na Drovers Nick, ovšem Dave mu řekne, že si Tess potřebuje odpočinout, ať za ní nechodí. Tess si v posteli prohlíží Daveův snubní prsten.
1.linie - Tess s Nickem jsou v posteli a užívají si sami sebe.
2. linie Další den zemřou některé ovce a Tess musí zavolat Davea a pak mu řekne, že si spolu musí promluvit. Tess se bojí, že si musí vybrat a neví koho.
1. linie Tess ráno odchází v náručí od Nicka, vrátí se na Drovers a holky jim řeknou o mrtvých ovcích a že je tu Dave. Tess je dost vyplašená. Řekne mu, že měl zavolat a že si myslela, že už se nevrátí. Myslela si, že to bude pár týdnů, možná měsíců, ale byl pryč celý rok. Nakonec Dave odejde.
2.linie – Nick s Alexem jedou po cestě a naproti nim se vynoří Dave. Oboum to nedá a šlápnou pořádně na plyn – holt, kdo dřív uhne. Tuhle scénu vidí Tess se Stevie. Nick to žene do výšin a nakonec uhnou oba dva. Ovšem Dave nabourá do stromu. Tess na ně začne řvát, že se chovaj jak pitomci. Dave je v pořádku a má jen rozseknuté čelo.
Nick je naštvanej, že se Dave ukázal zrovna v tenhle okamžik. Dave řekne Tess, že už je s Lien konec a že je v pořádku. Nickovi to nedá, sedne na motorku a jede za Tess. Davea vystrnadí a řekne Tess, že kdyby večer přišla vše by bylo jinak. Tess řekne, že to pro ní není jednoduchý, ale Nick odvětí, že pro něj taky není jednoduchý sledovat Davea, jak se kolem ní točí. Tess řekne, že spolu nic nemají, ale Nick řekne, že oni dva přece taky ne.
1.linie – Nick jede za Tess a ta za ním běží a hned se políbí, řekne Daveovi, že musí na Killarnie, mají taky nemocné ovce. Nick vezme Tess na motorce a Dave zůstane sám. Dave zjistí, že krmivo bylo kontaminované. Nick se zeptá, zda si to Tess s Davem nerozmyslela, že nebýt toho včerejška – Tess hned řekne, že včerejšek byl a tak to má být a políbí ho.
2.linie - U Terryho je zábava a všichni na ní přijedou. Nick zajde za Davem a seřve ho, že až tak pozdě přišel na to kontaminované krmivo. Dave je zase naštvanej, že mu nikdo neřekl, že ovce přikrmovali. Přijede Tess a Dave na ní hned zapíská, to se Nickovi nelíbí.
1.linie – Tess s Nickem se drží za ruce a smějou se spolu u Terryho. Dave jen žárlivě kouká. Chce vyzvat Tess k tanci, ale Nick ho předběhne. Po tanci zajde za Nickem a řekne mu, že je na čase se taktně vzdálit, podá mu ruku a odejde. Tess se s Nickem rozhodnou zmizet.
2.linie – Za Tess přijde Dave a zeptá se, zda má chvilku. Zajdou spolu za roh a Tess řekne, že už se nemůže vrátit, že už se toho hodně změnilo a že už mezi nimi nic není. Dave jí řekne, že ji miloval a políbí jí na čelo, to uvidí Nick, zajde mezi ně a jednu pořádnou vrazí Daveovi.
1.linie – Tess s Nickem nastupují do auta.
2.linie – Nick chodí okolo ležícího Davea a Tess jen volá ne.
1.linie – Tess s Nickem sedí v autě, políbí se a rozhodnou se jet domů.
2.linie – Nick s Davem jsou v sobě a perou se jak o život.
1.linie – Tess s Nickem vyjíždějí ze svého místa.
2.linie – Přijde mezi ně Alex a odtrhne je konečně od sebe.
1.linie – Tess s Nickem vyjedou na silnici a v tom se na ně řítí obrovský náklaďák a naboří do nich.
2.linie – Nick se rozeběhne a chce ještě jednu vrazit Daveovi, ovšem Tess to uvidí, chce tomu zabránit a místo Davea praští Nick Tess. Ta se uhodí do hlavy a spadne na zem.
Opět se jí prolínají vzpomínky z krásného večera, z rána, z líbání se s Nickem a najednou chce vstát a volá po Nickovi, ale Dave jí ošetří ránu na hlavě.
Odpoledne jede Tess za Davem a dá mu šek za jeho služby. Zasmějou se tomu, jak ten večírek dopadl a Tess mu vrátí snubní prstýnek. Dave řekne, že byl pro ní, tak ať s ním dělá co chce. Ještě se jí zeptá, zda bude s Nickem šťastná? A ona řekne, že to ví.
Tess sedí opět na koni a jede za Nickem. Ovšem ten má sbalenou tašku a nasedá do auta. Když dojede Tess k Nickovi najde tam jenom Alexe. Řekne jí, že Nick odjel před chvílí do města, a že se tam nejspíš zdrží.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany