McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Návrat poutníka

Nick má dost problémy s penězi a tak chce prodat pár kusů ovcí. Ovšem Harry se postaral o to, aby ho nevzal na dražbu ani jeden náklaďák. Když mu nakonec pomůže Claire, Harry se postará i o ní. Tak vymyslí oba nový plán – domácí dražbu. Mezitím přijel na Drovers Kevin – bývalý manžel Meg a Jodiin otec. Jodi je z toho velmi překvapená.

Na Drovers přijede bývalý manžel Meg - táta Jodi. Ta ovšem neví, že je to táta. Když byli s Meg svoji, Jodi byl rok a on utekl. Jodi se ptá, proč odešel, proč zmizel. A on přizná, že, to tak nebylo, že Meg řekla že s ním nepůjde, že se tak rozhodla ona. Jodi tomu nechce věřit, ale stalo se. Táta ji úplně očaruje.
Nick má dost problémy s penězma a nedaří se mu zrovna nejlíp. Nemá náklaďák a přijede Alex, kterej by se s Claire rozpůlil, ale ta už má. Řekne, ať to nabídne Nickovi, ale to on nechce.
Jodi vyčítá Meg, že jí vyprávěla o tátovi samé lži a že přitom to tak nebylo, že odjel bez nich, protože ona nechtěla. Meg řekla, že jí byl teprve rok a že věřila, že se jednou vrátí.
Claire si jde promluvit s Alexem, ale přijde tam i Harry a řekne, ať toho nechá, že obvolal pár známejch, aby Nicka nikdo nebral a ať si to zkusí sám. Harry chce, aby se Nick plazil.
Claire se staví za Nickem a řekne mu, co Harry udělal. Claire se rozhodne, že i když mu nemůže dát tolik prostoru co potřebuje, aspoň s něčím mu pomůže a vezme mu stovku ovcí.
Jodi se s tátou víc sbližuje a je ráda, že ho poznala. Doma se na mámu jenom utrhuje. Proto Meg večer zajde za Kevinem, a zeptá se ho, proč se vrátil. Řekne, že jí chtěl jenom vidět.
Ráno se Jodi u snídaně chová dost hrubě k Meg. Tess se to nelíbí, a tak ji odvede a řekne jí, že Meg nemůže za to, že se jí neozval, že ji nepsal a že se tak dlouho neobjevil. Jodi věří, že máma dopisy schovává, ale nic nenajde a Meg ji to potvrdí. Jodi se jde tedy zeptat Kevina sama, jestli jí někdy napsal. Vymluví se, že nechtěl stát Meg v cestě a že nechtěl ani jednu trápit. Nechtěl se jim plést do života a proto se neozval. Vrátil se proto, že je Jodi dost stará na to, aby se rozhodla, jestli ho chce poznat.
Harry se staví za Nickem, že má Alex volnou půlku, takže pokud požádá, může být jeho. Ten ovšem má i svou hrdost, a nic od něj nechce. Harry si všimne, že Claire jede pro ovce Nicka a tak zavolá na správu, aby zrušili Clařinu objednávku. Tak všechny ovce vyloží a odjede. Všem je jasné, kdo za to může. Claire se rozhodne, že to vyřeší po svém – udělají dražbu sami na Vilgulu. Nick tedy jde rychle obvolávat kupce a Claire s Tess zajistí ohrady.
Holky jim jdou pomoct i s Kevinem a Nick oznámí, že mají na další den kupce.
Alex zjistí, že Harry to zkazil Claire a Harry mu řekne, že pokud Killarney nechce tak může jít.
Meg večer pozve Kevina na večeři domů a ten přijme. Kevin při večeři řekne Jodi, že by moc rád šel na Jodiin ples na Miss Gungellan, který je tedy až za týden.
Na Drovers večeří i Nick a Alex se přijde omluvit Claire, ale Nick, řekne, že už je pozdě. Řeknou Alexovi o domácí dražbě a ten jim nabídne pomoc.
Další den se tedy koná dražba na Vilgulu. Kevin dělá licitátora a Nick je rád, že prodal i se ziskem. Po prodeji všeho přijede Harry a dá Nickovi účet za práci jeho lidí u něj na farmě – kdyby ovšem chtěl půjčit, stačí ho požádat. Nick ovšem vypíše šek a dá mu ho, zničí si plány, ale nechce Harryho o nic prosit.
Kevin večer mluví s Meg, že je rád, že tu je. Že se tu možná podívá po práci a zůstane. Meg je ráda, že ji viděl, ale ona ví, že Kevin určitě odejde. Kevin jí políbí a chce tu být s ní.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Návrat poutníka
 • Hello Stranger
 • 2. série, 5. epizoda (celkově 27. díl)
 • 24. dubna 2002
 • 26. března 2008
 • 2001
 • 45 minut
 • www.imdb.com/title/tt0645022/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany