plakát seriálu

McLeodovy dcery

(McLeod's Daughters)

Epizoda 6×03 – Polibek smrti (Kiss of Death)
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Kate čeká, než se jí udělá toast, když v tom jí ho Jodi vezme, a ptá se, čí je to auto venku. Za okamžik přijde do kuchyně krasavec jménem Leo, který byl v noci se Stevie, a kterého poznala v hospodě. Jodi s Kate jsou úplně mimo z té jeho sexy postavy, jediná Tess si nechává chladnou hlavu. Stevie každý večer jezdí do hospody, aby přestala myslet na Alexe a dostala se z toho...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Rob má opět schůzku s tím divným chlápkem. Ten mu sdělí, že jeho otec umřel, že mu to nemohl říct. Rob se naštve a jede na pumpu za Terrym, aby našel v novinách inzerát o smrti jeho otce. Fiona s Alexem se stěhují do většího pokoje, aby Sandra měla přehled. Rob oblečený v saku na pár dní odjíždí a prosí Dava, aby to vyřídil Alexovi. Cestou potká Jodi s Kate, které ženou dobytek po cestě. Jodi řekne, že spěchá do města, že někdo umřel, tak ho pustí. Stevie je na pumpě v Gungellanu. kde narazí na Lea, kterého doprovází Alex. Leo totiž bude práškovat Killarney.

Tess dává Fioně kosmetiku, která se jí bude hodit. Harry chce práškovat, ale Tess to neřekl a ta má strach, že ztratí statut eko farmy. Robovi se cestou zjeví v autě jeho mrtvý syn a mrtvá manželka, která mu rozmlouvá cestu do Melbourne. Málem vjede pod náklaďák. Moira posílá Terryho domů, že benzinku zavře. Jodi s Kate jsou na pivě a vyptávají se Dava na Roba, zda mu nepřipadal divný. Přidají se k nim Alex s Fionou. Pohled na ně Stevie zničuje. Alex jí vyzve na kulečník, Leo se přidá ke Stevie, tak si to rozdají proti sobě Alex s Fionou a Stevie s Leem.

Fiona se nezdá, ale porazí v kulečníku Stevie, která nemá náladu, aby strávila další noc s Leem, který víc a víc dotírá. Jodi s Kate čekají, až přijde jejich „pravý“ muž, do hospody přijde Rob, Jodi jde za ním, ale chová se divně. Jodi to rozhodí a chce jet domů. Po cestě Rob vidí, jak na silnici stojí jeho otec a myslí si, že ho srazil, ale byl to jen klokan. Jodi jede okolo a vidí Roba jak sedí u klokana, běží za ním, aby se ujistila, že je v pořádku, ale Rob má divné řeči. Moira přespává na pumpě, protože nemá kde bydlet. Rob se Jodi svěřuje o jeho otci, vypráví, jak spolu chodili na ryby. Rob Jodi svěří tajemství, že se nejmenuje Rob Shelton, ale Matt Bosnisch, že je v ochraně svědků. Dave veze domů Stevie, ale Leovi se to nelíbí, Kate naštěstí vše zachrání.

Terry přijde brzo ráno na pumpu a vidí Moiru, jak tam spí. Zachová se slušně a neprozradí, že ví, že tam spí. Alexovi s Fionou vše Sandra kazí. Tess má stále obavy s práškováním. Nakonec ho přemluví a holky budou práškovat traktorem. Při opravě auta jde Terry s pravdou ven. Jodi jede pro Roba, aby s ním vyzvedla auto, ale nakonec ho vezme na ryby, aby mu udělala radost a připomněla staré časy s jeho otcem. Harry mluví s Leem o změně práškování, kvůli ekofarmě, kterou má DR. Kluci jim jedou pomoci, když v tom Leo začne práškovat nad Drovers, tím pádem Tess s holkama přijde o všechnu dřinu. Všichni se do něj pustí, Stevie je vytočená, Harry mu dá padáka.

Leo se vymlouvá, že se mu porouchal ventil. Holky po něm chtějí náhradu, ten jim sdělí, že jeho je pouze křídlo. K Robovu autu přijede ten divný chlápek. Rob Jodi řekne, ať ho vyloží a jede dál, že to je v pořádku a za vše jí poděkuje. Jodi celá šťastná ještě neví o tom, co se stalo. Kate jí řekne, o pesticidech, o tom, že ztratily všechny smlouvy, EKO známku. Stevie se snaží nahnat krávy jinam, než kde práškovalo letadlo. Přizná Tess, že to bylo kvůli Alexovi. Tess prosí Teryho o prodloužení lhůty splátky, ten po nich chce, jestli by Moiru neubytovaly u nich. Holky Moiru nastěhují do domku. Přijede Stevie, která ukradla Leovi křídlo u letadla.

Hlavní postavy
Tess Silverman McLeod
Dave Brewer
Jodi Fountain
Alex Ryan
Kate Manfredi
Moira Doyle
Matt Bonisch
Vedlejší postavy
Fiona Webb)Daniel Feuerriege
Terry Dodge
Harry Ryan
Sandra Kinsella
Režie
Informace k epizoděIMDb
Český názevPolibek smrti
Původní názevKiss of Death
Rok natočení2006
Premiéra1. března 2006
Česká premiéra4. září 2008
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody