McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Rozruch

Na Drovers přijede soukromý detektiv a začne se vyptávat po Stevie. Tess mu moc nevěří a tak raději řekne, že ji nezná. Poví o tom Stevie a ta chce z Drovers odejít. Ovšem malou Charlottu kousne černá vdova a musejí ji, co nejdříve dostat do nemocnice. Stevie proto vymyslí plán.

Na Drovers přijede nějaký neznámý muž a řekne, že je soukromý detektiv a že hledá Stevie Hallovou. Holky řeknou, že jí neznají. Řeknou to Stevie a ta dost znervózní a svede to na nějakou starou nehodu, ale Tess ji nevěří.
Alex s Nickem moc nespolupracuje a Alexovi je všechno fuk. Nick zajde za Harrym, ale ten řekne, že bohužel peníze nemá, protože koupil Sandře k narozeninám letadlo.
Jodi přistihne Stevie když se začíná balit. A detektiv zajde za Harrym zda zná Stevie. Sandra řekne, kde je. Jodi to jde říct Tess s Meg. Tess to nedá a jde za Stevie, ta si mezitím vzala své kameny ze skrýše. Tess se zeptá, co se děje, ale Stevie řekne, že nic. Tak jí Tess nechá být.
Nick zavolá Nielovi, aby si přijel pro koně a Alex je naštvanej, že to udělal za jeho zády. Ovšem pak zjistí, že Nick byl dokonce požádat o peníze Harryho a že jsou opravdu na mizině.
Tess zjistí, že malou Charlottu nejspíš kousla černá vdova a jedou proto do nemocnice. Stevie raději řídí. Když jedou, všimne si jich detektiv a jede za ní. Zbaví se ho u železničního přejezdu. Malá dostala záchvat a Stevie se rozhodne prostě vzít letadlo a odletět s malou do nemocnice. Neví, čí je to letadlo, ale prostě chce malou zachránit. V tom vyběhnou Sandra a Harry. Ve vzduchu Tess zjistí, že vlastně nemá pilotní průkaz. Stevie vůbec neví, kde jsou a tak Tess musí vymyslet cestu. Zavolá proto Nickovi, aby ji pomohl. Řekne Alexovi, že je Charlottě zle a tak jedou autem blízko nich, aby je mohli navigovat. Najednou vypadne motor, ale Nick jim pomůže opět nastartovat. Nick začne Stevie popisovat jak přistát na louce a tak jde Stevie na věc. Naštěstí to zvládnou a tam už na ně čeká sanitka.
Detektiv se vypravil na Drovers a nevšiml si, že tam zůstala Jodi. Začne prohlížet Steviiny věci a v tom tam přiběhne Roy a Jodi ho uvidí. Detektiv se zalekne, uhodí se do hlavy a omdlí. Terryho ho pak probere a vezme ho domů. Nakonec z něj dostanou, že Stevie někdo hledá.
V nemocnici se začnou starat o Charlottu. Stevie stále čeká a v tom přijede Alex s Nickem. Oba ji sprdnou za to letadlo a utíkají za Charlottou. V nemocnici Tess moc Stevie poděkuje a Alex mezitím vyřídí věci s policií – je tam Harry a chce nechat Stevie zavřít, ale Sandra nakonec uzná, že šlo o život dítěte.
Stevie dorazí domů a čeká tam detektiv. Stevie chce utéct, ale Jodi jí řekne, že se nemusí bát. Detektiv řekne, že ho poslala její sestra Michelle – že se jí dlouho neozvala. Stevie slíbí, že sestře zavolá.
Další den se Tess vrátí s malou.
Alex řekne Nickovi, že vyřeší jejich situaci – ve Fischeru hledají jezdce na rodeo. Nickovi se to nelíbí, ale Alex řekne, že dobrý, že se vrátí za týden a odjede.
Stevie přizná Tess, že má dceru 12letou dceru Rose. Měla jí v 15 a její táta ji vyhodil z domu, tak svou dceru dala ke své sestře a ta ji teď vychovává. Stevie se to bála říct, aby si Tess nemyslela, že je špatný člověk. Stevie řekne, že Rose si myslí, že její máma je Michelle. Tess řekne Stevie, že bude moc ráda, když na Drovers zůstane. Stevie pak sestře zavolá.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany