McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Šrám

Během večeře na Killarney se Tess dozví jak je Drovers zatopen v dluzích. Nic takového nevěděla a tak poté všechno Claire vyčte. Při čtení deníků Jacka najde Tess přáníčka, která její matka poslala zpět. Zjistí, že přes všechny strasti jí její otec přece jen miloval.

Tess zaspala a opět ji všichni trvdí, jak to zvládnou i bez ní. Je opět zklamaná, že ji nikdo nechce. Claire už si trénuje nového koně a také odežene Tess. Ráno konečně přiveze pošťák její vytouženou věc – kávovar. Při zapojení ale vypadnou pojistky. Claire je naštvaná, že ty její výstřelky jsou už moc. Tess nasedne do auta a odjede pryč. Cestou potká krávu na cestě a poněvadž ji nemůže odehnat zapadne pak v blátě.
Na Drovers přijede matka Becky a snaží se, aby se vrátila domů. Becky ovšem nechce. Nakonec ji přemluví a Becky odjede domů.
Alex si všimne zapadlé Tess a jede za ní. Ta si leží v autě a opaluje se. Alex pomáhá Tess dostat se ven z díry a místo toho, ho celého ocáká bahnem. Chce ji to oplatit tak ji vytáhne ven a vyválí v bahně. Nakonec spolu odjedou na jeho motorce na Killarney. Tam se pozná s Liz, matkou Alexe a Nicka. Vykoupe se u nich a nevěří vlastním očím, jaký tam mají přepych. Po krásné koupeli se ještě natírá krémem a v tom dovnitř vejde Nick. Hned se omluví, ale je jasné, co viděl. Jenom se tak uculí a odejde. Liz ji přinese poté nějaké čisté oblečení, ale je to hrozný hadr. Tess odtrhne pár kousků navíc, a hned je z toho skvělý model. Tess se nemůže vynadívat, co všechno zde mají za vymoženosti. Večer zůstane i na večeři. Liz ovšem hází nevhodné poznámky s tím, jak je Drovers zadlužený a Tess se necítí nejlépe. Po večeři ji Alex hodí domů a večer se oba políbí. Claire je uvidí a není ji z toho zrovna dobře.
Becky doma pracuje v restauraci a zjistí, že Mike – její bratr – utekl. A pochopí, že jen kvůli tomu ji matka chtěla zpět.
Ráno Tess sprdne Claire, že jí nic neřekla o všech dluzích a že chce vědět jak na tom jsou. Claire jí řekne, ať si to najde v pracovně v dokumentech. Tam Tess najde i deníky Jacka a objeví, že v nich psal i o ní a že se mu stýskalo. Tess si myslela, že se na ní Jack vykašlal a že už ji nechtěl vidět. Najde přáníčka, které jí posílal, ale které její matka posílala zpět.
Claire se o tom zmíní Meg a ta jí řekne, že je miloval obě nade všechno na světě.
Když přiveze Alex auto Tess, je celá rozčílená z toho, že jí matka nic neřekla o těch přáních. Alex raději vycouvá a odejde.
Becky se rozhodne skončit a jde zpět na Drovers. Cestou potká Claire s Meg a ty jí vezmou zpátky – domů.
Tess se rozhodla zůstat na Drovers. Alespoň na pomoc splatit některé dluhy. Po večeři konečně Tess zapne svůj kávovar a všem udělá lahodná cappucina. Její sen je splněn.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany