McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Srdce ze zlata

Kate s Jodi zjistí, že se Regan vrátila a začala s těžbou zlata. Zatímco si Regan prověřuje a oměřuje těžební parcelu, holky jí sledují a mluví, co bude s Drovers Run. Dave kontroluje Regan při práci. Tess s holkama se vrhnou na Regan, co dělá na jejich pozemku. Ta má bohužel, ale povolení ke vstupu. Stevie jde za rukama a vyčítá jim, že u nich bydlí Regan. Alex s Robem tvrdí, že je to Davova věc.

Alex řekne Stevie příběh o chlápkovi, který vyhrál, když naháněl lišky. Tess s Kate řeší situaci, Kate jenom nemůže pochopit, že Dave pořád chodí s Regan, i když ví jaká je. Když v tom Dave přijde za Tess, Tess se mu snaží domluvit, aby s Regan ještě promluvil. Jodi a Stevie jedou lovit lišky, Kate se to nelíbí, ale nakonec se přidá. Holky Regan svými výstřely donutí opustit těžební parcelu.

Harry seznámi Sandru s Robem, začínají mít mezi sebou problémy, Sandra chce půjčovat nářadí, které Rob potřebuje. Tess má další návštěvu – Regan. Regan oznamuje Tess o těžební technice, má povoleno těžit na 250 hektarech koridoru. Regan začne mluvit o střílení prasat, Tess to naštve a vyčítá to Stevie. Alex říká Robovi další práci, kterou má udělat, ten mu říká o nahnutém stromu. Dave na pumpě potká Jodi a Kate. Dave si s ní chce povídat, ale ta mu před nosem zavře okno u auta.

Terry se přivítá s Jodi, která mu hned poví o problémech s Regan. Terry oznámí Jodi, že Meg si dovolenou ve Skotsku prodlouží k psaní knihy. Sandra si jde vypůjčit další nářadí, Rob je naštěstí prozíravý tak si zamkl kůlnu. Kate a Jodi pomáhají vyřešit s Tess problémy s DR. Sandra zámek zničila, a půjčila si skoro všechno nářadí. Rob našel na zemi Sandřiny sluneční brýle. Ten je naštvaný, a tak se snaží ukázat Sandře, kdo je šéf. Bohužel se nezadařilo.

Tess volá Nickovi o pomoc. Alex nabízí Tess pomoc. Ta ji odmítá, protože ví, že Regan bydlí s nimi v domě. Alex přiveze Regan k těžebnímu místu její věci. Dave vyrobil Regan africký domek a připravil večeři. Tess si uvědomuje, že DR je pro ni domov. Začíná se jí i líbit nápad s puškami. Regan musí jít pracovat, protože má bagr vypůjčený pouze týden. Holky pustily dobytek na těžební parcelu Regan. Stevie vyhodí do povětří naftu. Když Alex s Robem nahánějí krávy, Alex zjistí, že strom přes cestu spadl. Rob chce strom odtáhnout, ale traktor si půjčila Sandra.

Regan uštkne had, rychle nasedá do auta a jede na farmu. Tess jí zachrání život, Stevie jede naproti sanitce. Rob s Alexem museli přestřihnout plot, aby stihli prodat stádo. Harry sjede Sandru, že si všechno půjčila. Od příště se bude muset ptát Roba, když si bude chtít něco půjčit. Regan se probrala a Tess s ní jede do nemocnice. Alexovi dojde, že to všechno nastražil Rob. Regan už je z nemocnice doma a prohlíží si Tessino album. Dave přišel navštívit Regan. Jodi vypráví Terrymu zážitek s Regan, a mezi řečí se zmíní o mailu, který jí poslala máma. Terry je smutný.

Holky se připravují, že dneska budou nahánět ovce, když v tom přijede na farmu Regan. Vrací jim všechny mapy, výsledky vzorků a všechno potřebné k těžbě. Těžbu si úplně rozmyslela. Tess je strašně moc šťastná. Dave pomáhá Regan uklízet věci. Nakonec se z Tess a Regan stane rodina. Jodi, Kate a Tess si užívají ničení důkazů. Tess konečně odjíždí za Nickem do Argentiny. Alex veze Tess na letiště. Holky s Davem jí přejí šťastnou cestu.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

akšuram