McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Svatba

Na poslední chvíli před svatbou se najednou objeví Kevin. Jeho příjezd ovšem není až tak vítaný. Meg je rozmrzelá, Terry ho nenávidí a Jodi si uvědomí, že tu pro ni vlastně nikdy nebyl. Tess se dozví pár novinek o Davevovi a začne se jí i líbit. Svatba začala a Jodi nevypadá zrovna nadšeně. Její sny o jejím budoucím životě jsou přece jen trochu jiné.

Večer se holky chystají a ráno začíná svatba. V noci najednou přijede Kevin.
Po velké bouři Meg uklízí s Kevinem škody, a ten řekne, že Jodi odvede k oltáři, ať to řekne Terrymu. Jodi vyběhne hystericky z domu, že nefunguje proud. Chtějí si půjčit generátor od Killarney, ale tam také nefunguje.
Na cestě k Drovers spadl elektrický sloup a tak se tam všichni musí vypravit, aby ho odstranili a zprůjezdnili cestu – chlapi v oblecích, ženský v šatech. Nick uvidí Davea a ptá se ho, co ten tady dělá – odvětí, že ho Tess pozvala. Kevin provokuje Terryho a ten si to nechce nechat líbit, tak mu skoro jednu vrazí. Sloup se podaří odstranit a může se pokračovat.
Tess se při jednom rozhovoru dozví, že byl Dave 2x ženatý a že doufá, že se štěstí obrátí.
Becky konečně opraví generátor a elektřina funguje.
Alberto má plány, jak bude pracovat na poli a tak a Jodi mezitím vypráví holkám, jak budou cestovat po světě.
Kevin opět mluví s Meg a omlouvá se, že ji opustil. Ona nechce nic slyšet a odejde. Kevin přinese potom Jodi její malé botičky z dětství jako dárek, ale Jodi se nelíbí, že si vždycky přijede jen kdy chce a že tu pro ni nebyl celý život.
Svatba začíná a Jodi jde k oltáři v doprovodu s Meg. Obřad pokračuje a Jodi vypadá dost vyplašeně. Alberto řekne, že si Jodi bere a když se zeptá žena Jodi, odpoví také ano. Začnou říkat své sliby. Po obřadu vypadá Jodi dost sklesle.
Tess se baví opět s Davem a ten řekne, že prví žena, taky dobře vařila, ale že se brali moc mladí, uvědomili si to a pak se v klidu rozešli. Tess se zeptá na jeho druhou a on odpoví, že tragicky umřela při autonehodě.
Když má Jodi podepsat svatební listinu najednou se zasekne a nemůže dál – uteče pryč. Jodi nasedne na koně a ujede. Alberto dojede za ní – zeptá se jí, co se děje. Ona, že není připravená. Že si chce ještě užít a že nechce být jen tady, mít děti a žít poklidným životem. Alberto se zeptá, jestli má někoho jiného. Začne na ní křičet, ať s ním jde domů. Jodi řekne, že ne. Alberto tedy odejde sám. Vrátí se zpátky a začne ničit jejich nahrané pásky ze svatby.
Meg po řeči s Jodi smutně oznámí, že sňatek bude anulován. Becky dojde pro Jodi, ať netrucuje a jde mezi ně. Omluví se všem a zeptá se, kde je Alberto. Ten je u olivovníků, řekne, že chce, aby Jodi byla jeho ženou a že to chce nejvíc na světě. Jodi mu ovšem vrátí snubní prsten. Alberto sundá tedy i ten svůj a odchází pryč.
Meg se rozhodne, že o vztahu s Terrym všem řekne a tak si dají spolu takový malý slib. Řeknou si, že se milují a přede všemi se políbí.
Jodi utíká za Albertem, ale ten už sbalený nasedá do auta a odjíždí pryč. Odpoledne tedy zahrabe jejich prsteny do země k olivovníkům.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany