McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Světlé zítřky

Závody pokračují a Claire se rozhodne jít opět za Peterem. Ten jí požádá o ruku a Claire neví, co odpovědět. Tess stále potkává Nicka se Sally a je z toho nešťastná, když ho potká samotného, řekne mu to. Ten jí odvětí, ať na všechno okolo zapomene, ať si prostě sbalí všechny věci a jde k němu. Ta se opět vykrucuje, že je to na ní rychle. Nick jen řekne, že Sally aspoň ví co chce, a odejde od ní. Claire se stane na koni nehoda, při kterém vyjde najevo tajemství.

Tess radí Claire, aby o dítěti řekla Peterovi, a on možná nechá svých intrik. Když s ním mluví, Peter požárá Claire o ruku – a slíbí, že všechny problémy zmizí. Claire neřekne přímo ne, ale Tess nesouhlasí s jejím nápadem.
Naštvaná Becky si šla zaboxovat, ale soupeřka jí úplně rozdrtí. Jack ji odvede pryč. Snaží se jí rozveselit a podpořit, ale tu to nezajímá. Políbí ji, ale ona ho jen odežene.
Claire stále přemýšlí o návrhu vzít si Petera. Mezitím se Jack omluví Becky a řekne ji, že ji miluje od té doby, co jí potkal. Řekne, že už nechce bejt kamarád.
Sally si jde pokecat s Tess a zeptá se jí, jestli má Nick známost. Tess odpoví, že ne. Sally začne vyprávět, jak moc se jí líbí, ale Tess raději odejde.
Tess opět potká Nicka se Sally a když Sally odejde vystartuje po Nickovy, ať jí řekne plán, aby se jim pořád nepletla do cesty. Nick opáčí, že nemá žárlit a Tess mu odpoví, že jí nedal šanci všechno vysvětlit. Nick řekne, ať vynechá Sally, jeho matku, všechny. Ať vezme svý věci a nastěhuje se k němu. Tess se ovšem začne znova vymlouvat, že nemůže takhle rychle a tak Nick jen odpoví, že Sally aspoň ví, co chce – a odejde.
Po tomhle rozhovoru zajde Tess za Claire a řekne jí, že pokud je Peter ten pravý, ať zapomene na všechny okolo a vezme si ho.
Claire řekne Peterovi ano a on je štěstím bez sebe. Políbí se a uvidí to Alex, kterej naštvaně odejde. Claire za ním jde, ale Alex nechce nic slyšet, od teď je to jen soused.
Becky se potká s Jodi a ta se diví, že Brett nepřijel, když povídal, že jede. Becky se najednou ptá, kdy s ním mluvila a jakto, že ona. Jodi ji prozradí, že jí Brett volal a ptal se, jaký by chtěla snubní prsten.
Peter mluví s Claire a ta řekne, že není šťastná, že Alex odešel a Peter řekne, že život se mění, přátelé se mění, personál se mění. Claire vezme trpce, že tak mluví o Becky a Meg a oznámí mu, že chce víc než jen je dva a že už je mezi nimi moc špíny na návrat a ukončí to.
Alberto mluví s Jodi o rodině, řekne jí, že nechce stále jen cestovat, ale že chce vidět i do budoucnosti. Chce zůstat na Drovers. Řekne jí, ať za vydělané peníze odjede, užije si cestování a pak se k němu vrátí.
Peter mluví s Alexem a ten ho samozřejmě uráží. Alex sesedne z koně a odchází pryč, Peter se rozjede na koni a srazí ho k zemi. Alex si vykloubí rameno a volá jenom Nicka. Nick mu ho tedy znova nasadí a odchází se Sally.
Becky se rychle sbalí a utíká na autobus. Rozhodne se najít Bretta sama a odjíždí.
Alex měl jet závod, ale kvůli zranění musí jet Claire. Ta se těší, že to Peterovi natře. Mezitím všichni koukají na závod a Liz začne mluvit o Sally, Tess to nemůže vydržet a tak jí řekne, že je to největší egocentrička a intrikářka, jakou poznala a že vyhrála. Že Nicka před ní spasila, ale že neví, kdo ho spasí před ní samou. Peter zastaví s koněm špatně a Claire do něj ve velké rychlosti narazí a spadne. Je v bezvědomí a nehýbe se. Všichni za ní běží a Peter jí drží za ruku. Přijede sanitka a Alex srazí Petera k zemi. Odvážejí ji a Tess řekne, že je Claire těhotná. Claire před Peterem řekne, že není jeho a Alex odvětí, že on je otec a Claire to potvrdí. Tess běží za Peterem a vytluče z něj ten ztracený dopis.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Světlé zítřky
 • Future Perfect
 • 2. série, 22. epizoda (celkově 44. díl)
 • 16. října 2002
 • 18. dubna 2008
 • 2001
 • 45 minut
 • www.imdb.com/title/tt0645014/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany