McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Uvěřit

Kate dokončuje svůj ranní běh a Jodi jí předvádí svůj herecký výkon. Mezi řečí se Jodi zmíní o tom, že babička Kate přijede do Gungellanu. Kate to úplně rozhodí, protože babičce lhala, že šéfuje na DR a že je zasnoubená s Davem. Kate vysvětluje Jodi, proč lhala. Holky jedou vyzvednout babi k autobusu, ta hned vyzvídá, jestli už jí Dave požádal o ruku.

Alex láká Roba na večírek, který je pořádán pro charitu.

Robovi nějaký řidič u pumpy poškrábe dodávku, ale ten ho nechá odjet, Alex to nemůže pochopit. Kate s Jodi řeší problém, co s babičkou, jestli jí říct pravdu nebo ne, když v tom přijde Dave. Kate mu vysvětluje situaci, ale Davovi se nechce lhát. Nakonec, ale přece jen do toho jde a políbí Kate! Stevie je zásadně proti, ale nakonec také souhlasí.

Alex s Robem připravují plot a Stevie s Jodi jim jedou pomoci. Jodi pozve Roba na večírek. Ten pozvání odmítne. Babička s Kate mluví o její budoucnosti. Stevie vede debatu s Robem o jeho tajemstvích. Rob přijde za Jodi a oznámí jí, že se večírku zúčastní. Moira vyčítá Terrymu, že dal její auto jejímu manželovi. Jodi jí nabídne odvoz. Stevie se ptá Kate, jak to vyřeší večer na večírku, jestli vůbec stojí za to, lhát babičce.

Jodi se porouchá po cestě do Fisheru auto, bohužel domluvené schůzky nestihnou. Jodi pozve Moiru na večírek. Kate vadí její kostým, který bude mít oblečený na večírku, Jodi si z ní utahuje. Dave přijde za holkama do kuchyně a pokračuje v divadle, protože je pozoruje babička. Alex si s Robem vymění kostýmy. A začíná se hrát divadlo. Jodi to prožívá ze všech nejvíce. Rob s Jodi mají mezi sebou divný vztah. V souboji Rob porazí Alexe a Jodi musí políbit Roba. Rob se zvedne a odchází, Alex se mu jde omluvit Robovi, když v ten okamžik ho Rob napadne.

U stolu se Dave rozmluví o svatbě s Kate. Jdou spolu uspat malou Charlottu, když se jim to povede, mluví o tom, jak si vedou a proč si vůbec Kate vymyslela, že spolu chodí. Babička všechno slyšela a odešla. Alpaka začne rodit. Dave, Stevie a Kate jsou u porodu. Babička mluví s Jodi o tom, proč lhala.

Kate se babičce přizná, že jí o všem lhala, protože jí nechtěla zklamat. Babička zase Kate poví o jejím životě. Řekne jí o tom, proč nepřijela s dědou. Jodi hned vychrlí na Kate, ať se nedá. Kate se jí svěří, že babička chce dědu opustit. Babi telefonovala s dědou. Vrací se zpět k němu. Kate opět běží svůj ranní běh. U brány potká Dava, ten jí nabídne odvoz, ale Kate odmítne.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

akšuram