McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

V lásce a ve válce je všechno dovoleno

Rose přijede na Drovers Run i s babičkou. Všechny tři i se Stevie se snaží vyřešit prohřešky z minulosti. Na Drovers Run se opět vrátí nečekaná osoba.

Drovers Run a Kilarney se dohodli na „boji“ proti sobě - kluci versus holky s laserovými pistolemi. Najednou se na Drovers objeví Rose. O týden dřív než bylo plánováno – přivezla překvapení – Stevieinu mámu. Stevie je z toho rozhozená, protože ji 17 let neviděla. Od té doby, co ji těhotnou vykopla z domu. Také přijede opět Kate, která přizná, že se s Davem rozešli.
Máma Stevie chce koupit koně pro Rose, ale Stevie dělá, že jsou všechny špatné a žádný se jí nelíbí. Chce ji totiž sama dát k 18 koně. Rose se vzteká, že se Stevie vůbec nesnaží s babičkou vycházet. Pravda je, že Stevie vykopli a řekli jí, ať už se nikdy nevrací. Rose se opět vzteká, že ji všichni lžou, že ji babička tvrdila něco jiného.
Marcus přijme Patricka na farmu jako pomocníka. Jenže pak mu začne velet Alex a Patrick neví, co dřív.
Alex se seznámí s Helen. Stevie je líto, že se jí ani neomluvila.
Kate pracuje zase jako za starých časů a vůbec si nedává oddych. Kate vymyslela falešný plán na akci střílení – teď už jen potřebuje, aby ho kluci našli. Kate jede za Rileym, kterej už ví, že se rozešla s Davem. Cestou od něj jí nenápadně vypadne plán z kapsy, kterej Riley hned sebere.
Patrick se dozví, že se Kate s Davem rozešli. Snaží se ještě přemluvit Kate ať to napraví, ale ta je o to víc rozladěná, protože ví, že už je opravdu konec.
Riley se baví o práci s Marcusem a když už ji jde dělat, odchytí ho Alex, kterej chce zase udělat něco jiného. Oba dva vedou farmu, ale beze sebe.
Kluci konečně přiběhnou s laserovými pistoli na Drovers Run. Holky už jsou na ně také připravené. Každý má tedy jeden život.
Kate používá svůj plán a všechny holky se jí tak trochu smějou, ale berou to. Patrick se rozčílí, kvůli tomu, že mu každý něco nakazuje – tak se kluci rozhodnou bojovat každý sám za sebe.
Helen nabídne Stevie, že kdyby potřebovala peníze na Drovers Run, tak že jí dá. Ta to ale bere jako úplatek za vykoupení jejího svědomí. Proto se chce Helen raději vrátit domů.
Stevie zastřelí Rose. Stevie oznámí Rose, že Helen odjede. Rose ji vyčte, že ona jí taky odpustila, to že jí 17 let neměla, tak je teď na řadě ona. Dojde do ohrady, kde je kůň pro ní a pustí ho. Ten ovšem cestou srazí Helen, která spadne z kopce a vážně se zraní.
Patrick zastřelí Moiru. Protože si chce opět Patrick promluvit s Kate o Davovi zastřelí ho.
Marcus zastřelí Grace a toho zastřelí Stevie. Alex zjistí, že už jsou kluci mrtvý. Už zbývá jenom Riley. Alex s Marcusem zjistí, že oba dávali jiný rozkazy a že mají problém. Ve vzteku Alex zabije Tayler a kvůli krávám se musejí dostat na Kilarney, aby je nahnali a naložili. Mezitím ke Stevie přiběhne Rose a obě jedou pro Helen. Stevie ji odveze do nemocnice.
Kluci už váží krávy a rychle se je snaží seřadit.
Riley ve stodole najde Kate. Obejme ji a zastřelí. Kate najednou dostane záchvat breku a Riley je v rozpacích, je to přece jen hra. Jenže to všechno způsobil rozchod Kate. Přizná, že Dave to chtěl všechno vyřešit, ale Kate už neměla síla a tak se s ním rozešla ona. Potřebuje řád a rutinu a ne všechno šílenství okolo Afriky. Riley si to vše vyslechne a uklidní jí. Kate Rileyho najednou políbí. Hned se omlouvá, ale malá jiskra přeskočila. Riley se pak sám zastřelí. Kate mu za vše poděkuje.
Kluci zvládnou krávy, ale Alex zapomněl objednat náklaďák. Takže je všechno v háji.
Helen cestou opěvuje Stevinu statečnost a moc se jí omlouvá. Helen přizná, že s Michele – Stevinou sestrou – byla těhotná taky jako mladá. Stevie Helen odpustí.
Alex navrhne, že Riley povede farmu s Marcusem společně, až odjede na líbánky. Alex se vrací na Drovers, aby dohrál závod.
Kate poprosí Grace o místo na stálo. Ta souhlasí, Kate je tedy nadobro zpátky.
Alex se Stevie vyhrajou závod společně, ale Stevie to nedá a nakonec Alexe zabije – holky tedy zvítězily.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • V lásce a ve válce je všechno dovoleno
 • All´s fair in love and war
 • 7. série, 15. epizoda (celkově 185. díl)
 • 6. června 2007
 • 21. listopadu 2007
 • 2006
 • 45 minut
 • 1 289 000 diváků
 • www.imdb.com/title/tt1044524/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany