McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Valčík pro zhrzenou nevěstu

Claire s Peterem udělají další krok a při večeři Peter řekne Claire, že by s ní chtěl strávit zbytek svého života, ale že si ještě něco musí zařídit. Tess se proto cítí navíc a když se jí ozvou přátelé z města s nabídkou návratu, rozhoduje se, zda odjet. Liz se opět pokouší dát rodinu dohromady, ale neúspěšně. Becky mezitím bojuje se svým tajemstvím – zda to má říct Claire či ne.

Peter přichystá pro Claire večeři a má pro ni překvapení. Holky si myslí, že jí chce požádat o ruku, ale on jí dá náhrdelník. Claire se cítí trochu zklamaná. Řekne jí, že by s ní chtěl strávit zbytek života, ale že nejdřív musí vyřešit pár věcí.
Claire to pak vypráví holkám, ale Becky se netváří moc nadšeně. Zeptá se, jestli Peter odjel obchodně, nebo něco zařídit, Claire ji řekne, že něco vyřídit. Becky se pak zeptá pošťáka, jaká pošta chodí Peterovi, tak se dozví, že časáky a nějaký dopisy z Queenslandu. Tak zavolá na informace, aby jí spojili do jeho bytu a tam se ozve ženský hlas – jeho žena.
Claire si odpoledne zkouší máminy svatební šaty a načapá jí Tess.
Tess pak mluví s Meg o tom, že vlastně pokud se nastěhuje Peter, tak nemá kam jít.
Becky se zeptá Jodi, jestli by chtěla vědět, že jí někdo podvádí. Pak to zahraje do autu a odejde od ní. Jodi to nedá a tak se jí začne vyptávat. Becky jí ale nic nechce říct.
Liz jede za klukama, aby se vrátili a že chce začít znova.
Jodi se začne vyptávat i Tess jestli neví, o co jde. Ta ale neví.
Tess volali její přátelé z města a chtějí její pomoc. Tess jim to přislíbí, protože cítí, že by Claire s Peterem jenom překážela. A ona si může konečně splnit svůj sen.
Claire mluví s Tess, že Peter přijede až později. To zaslechne Becky a tak k ní běží, že si s ní musí promluvit. Claire řekne, že to ví, že jí do toho vlezlo pár věcí a že to měla řešit už dávno. Pak řekne, že Becky dostane přidáno. Ale o tom Becky mluvit nechtěla. Najednou si všimne Claire termitů a Becky se zase nedostane k svýmu.
Jodi jde rovnou na Craiga a řekne mu, že se záletníkama nechodí a že ať si dělá blba z někoho jiného a odejde.
Tess dojde za Nickem, jestli by nechtěl její Madonu, že se vrací zpátky do města. Nick se ptá proč tak rychle, proč teď, a proč tak daleko. Tess se rozloučí a odejde. Nick je z toho dost špatnej.
Craig přijede za Jodi, že jí nepodvádí a pozve jí znova na radne.
Claire celou dobu mluví o Peterovi a svatbě a hostině, ale to Becky nemůže vydržet, tak radši uteče.
Harry zajede za klukama a poděkuje, že mu zachránili tele s krávou. Pak se rozpovídá, jestli mluvili s Claire a nakonec jim řekne, že Peter je ženatej. Zeptají se, jestli už to ví – a on odpoví, že se o to postaral, aby jí to někdo řekl. To je zase namíchne, že je to parchant.
Becky se znova odhodlá a dojde za Claire. Rovnou to vyklopí a řekne, že Peter je ženatej. Claire jí nevěří a začne na jí ječet. Becky jí dá číslo do Queenslandu.
Alex s Nickem nevědí, co dělat. Chtějí zavolat Claire, ale pak si zase říkají, že si to možná Harry všechno vymyslel. Oba by nejraději Petera zabili. V tom se za nima přiřítí Claire na koni a oni poznají, že už jí to někdo řekl. Claire řekne, že někdo rozšiřuje drby, že je Peter ženatej. Oni se na sebe jenom podívají. „Vy jste to věděli a nic jste mi neřekli, zbabělci!“ Dojede domů a vytočí Peterovo číslo domů a zvedne to Peterova žena, zeptá se, jestli je tam Peter a ona jí ho předá – Claire uslyší jeho hlas a zavěsí.
Tess mluví s Claire, že by chtěla odjet a že když ví, že si vezme Petera nechce jim překážet. Tess přijala nabídku přátel a Claire jí o svém neštěstí s Peterem neřekne.
Tess odjíždí už druhý den ráno. Rozloučí se s holkama a odjede. Nick za ní ještě jede na motorce a volá na ní, aby počkala, ale ta si ho nevšimne a ujíždí dál.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Valčík pro zhrzenou nevěstu
 • The Bridle Waltz
 • 2. série, 8. epizoda (celkově 30. díl)
 • 15. května 2002
 • 31. března 2008
 • 2001
 • 45 minut
 • www.imdb.com/title/tt0645082/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany
Markus07