McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Víkendová škola rodea

Na Drovers pořádá Alex se Stevie víkendový kurz rodea. Stevie se všema nemá dostatek trpělivosti a je nepříjemná. To se žákům nelíbí a tak chtějí jenom Alexe. Mezi studenty je jeden kluk, který stále nadbíhá Kate. I když ho odmítla, nedá si říct a stále se o ní pokouší. Kate se začíná bát a tak to všem řekne, ale vypadá to, že si to bere až moc k srdci a že je to vlastně moc hodnej kluk.

Na Drovers se rozjel první kurz rodea a Kate se snaží vše zorganizovat. Alex má úvodní řeč a tak můžou začít.
Tess se zastaví za Nickem pro lana a zjistí, že je nemocnej, ale on stále maká. Domluví mu, aby si šel lehnout.
Stevie s Alexem mají hodinu a říkají základní věci, všichni se na něco ptají a oni zjišťují, že to neumí vysvětlit. Prostě to umí a je to v jejich intuici, ale jak poradit ostatním? Stevie se nelíbí, že to jde všem tak špatně a je dost netrpělivá. Paul, který se také učí na rodeu, dost flirtuje s Kate a očividně se mu hodně líbí. Paul ji nakonec řekne, že je rád, že ji potkal, obejme ji a odejde. Kate to řekne Jodi a je z něj trochu vyjukaná. Když ho opět potká, snaží se radši odejít. Ale on jí opět najde a zeptá se jí, zda půjde do kempu na večeři. Kate řekne, že ne a že nehledá žádný vztah. Paul řekne, že v pohodě.
Tess uvařila nějaké jídlo a rozhodne se s tím zajet za Nickem. Najde ho v posteli s horečkou a on jí řekne, že je krásná a usne. Tess mu dá jídlo do ledničky a na ní uvidí fotku ona, on a Sally.
Doma se ptá Stevie, co si myslí, že to znamená. Na jaký je pozici. Stevie jí poradí, ať se zeptá sama.
U ohniště vypráví Alex historky ostatním a když přijde Stevie všichni ztichnou, nemají jí moc v oblibě, protože je na všechny dost nepříjemná a protivná.
Paul další den zajde opět za Kate a dá jí náramek, co vyrobil. Hned jí ho uváže i když je to Kate dost nepříjemný. Tak vezme práci Jodi a ona naopak její.
Alex nakonec řekne Stevie, že vůbec neumí učit. Stevie odjede a řekne, že jsou banda chcípáků. Alex za ní nakonec zajde a řekne jí, ať si vzpomene, jaký to bylo, když začínala a ať jim to zkusí trochu usnadnit. Stevie se nakonec vrátí a snaží se být lepší učitelkou.
Paul si opět najde Kate a řekne, že mu chybí. Kate odchází, ale Paul jí zastaví. Zjistí, že nemá náramek a ona mu ho vrátí a uteče. Kate pak vidí Davea, tak za ním hned jde a Paul je uvidí.
Když spolu domluví, Paul jde opět za Kate, že si našla brzo nového přítele a že se mu to nelíbí.
Kate pak zajde za Tess a řekne jí, co se děje a že se začíná bát. Tess pak zajde za Alexem a Stevie. A Kate na Paula útočí, obviní ho, že jí sebral prádlo, ale on se brání a dělá ze sebe svatouška. Kate radši odejde. Prádlo nakonec najde Dave, který strhla kráva Madonna ze šňůry. Kate se pak Paulovi omluví.
Paul pak jde za Davem a zeptá se ho, jestli má něco s Kate. Dave řekne, že ne – ale ať nechá Kate na pokoji, že nemá zájem. Paul odejde jako že v pohodě.
Paul na konci výuky pozve Kate na rande, ale ta mu řekne, ať už jí dá pokoj. Paul se vzteká, že má něco s Davem, ale pozdraví a jde pryč.
Všichni odjedou do města na večeři a jenom Kate zůstane doma. Daveovi to při cestě okolo Drovers nedá a jede tam. Mezitím se Kate jde vysprchovat a najde tam náramek. Utíká ze svého pokoje, ale Paul jí dožene. Ona mu jednu vrazí a utíká do auta. Paul jde za ní a ukáže jí hadičku, kterou vymontoval. Paul jí vytáhne z auta a začne jí říkat, co mu má říkat: „Miluji tě“, chce to zopakovat. Kate tedy rukou chmátne do auta pro tyč a praští ho s tím. On upadne a ona začne utíkat. Běží k telefonu a najednou tam vejde Dave. Kate brečí a Dave jí obejme, že už je všechno v pořádku. Paula nakonec odveze policie.
Nick se zastaví za Tess s poděkováním za polévku a ona mu dá dárek na ledničku. Je to fotka jí a Charlotty. Nick řekne, že tam na ní udělá místo.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Víkendová škola rodea
 • Every Breath You Take
 • 4. série, 17. epizoda (celkově 91. díl)
 • 28. července 2004
 • 26. června 2008
 • 2003
 • 45 minut
 • www.imdb.com/title/tt0645006/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany
Markus07