McLeodovy dcery

McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Vítej doma

Na Drovers Run přijede Tess, která si jede pro dědictví po smrti jejího otce Jacka. Ten ovšem měl ještě jednu dceru - Claire a ta právě šéfuje na Drovers. Tess se pozná se všemi z farmy a dokonce i se sousedy z Killarney.

Na jedné straně vidíme Claire, která mává na Alexe ve vrtulníku a začínáme se seznamovat s Drovers Run.
Na druhé straně vidíme město, kde poznáváme Tess. Zjistí, že zdědila část Drovers Run a tak se na něj vydá. Tess je nadšená, že opět vidí Claire, ale ta moc radosti nemá. Tess se potká i s Meg a oznámí, že její matka umřela týden před Jackem (otec Claire a Tess). Tess chce rovnou mluvit o vypořádání majetku, ale Claire jde radši dělat svou práci.
Dál se seznámí Tess i s Jodi, dcerou Meg, která studuje a je na intru.
Claire je novým šéfem na Drovers a samozřejmě, že chlapům se moc nelíbí, když jím velí ženská. Mezitím se Alex zastaví s vrtulníkem na farmě a potká se s Tess. Hned si padnou do oka.
Na Drovers přijede i Becky, která se rovnou nepředstaví tím nejlepším způsobem. Vyhrne si hnedka tričko před chlapama.
Claire neví jak se k Tess chovat, nelíbí se jí, že zrovna přijela v tento čas. U večeře konverzace vázne a tak Tess vybalí, co tedy bude s dědictvím. Claire vyčte Tess, že dvacet let ona a táta makali na farmě a Tess si odjela s Rút někam pryč. Ať je nechá být.
Večer se jde Tess projít a uvidí chlapy jak si čerpaj naftu do svých barelů. Ráno všichni zjištěj, že krávy na odvoz jsou pryč – bez nich ovšem Claire nebude mít dost peněz. Claire zjistí, že když byla Tess v noci na procházce, nechala otevřené vrata. Do prodeje zbývají 2 hodiny, tak je musí stihnout rychle nahnat. Tess zjistí, že Drovers na tom není zrovna finančně nejlíp.
Když Ian odváží ukradený benzín nedívá se na cestu a na poslední chvíli uvidí krávy. Strhne volant, ale pár krav srazí a auto vybuchne. Z Killarney jim přijedou také na pomoc. Claire samozřejmě přijde na podvod chlapů, že jí chtěli okrást o její zásoby. Tess je napráská, že je viděla. Claire dá všem padáka.
Claire se nakonec s Tess usmíří a přece jen najdou společnou řeč.
Na Killarney zrovna drbou, jak Claire všechny vyrazila a Harry otec Nicka a Alexe, už uvažuje o koupi Drovers.
Claire a Tess se po dlouhé řeči domluví, že Tess zůstane. Dokonce se přidá i k práci na Drovers. Becky, Meg i Jodi jim taky pomůžou, takže nová síla na Drovers začíná.

HUDBA V EPIZODĚ

Theme song (Rebecca Lavelle)

Úvodní píseň.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Nany