plakát seriálu

McLeodovy dcery

(McLeod's Daughters)

Epizoda 6×01 – Ztráty a nálezy (Lost & Found)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Tess vyráží na projížďku na Oskarovi, přidá se k holkám, které ženou ovce na pastvu. Kate doráží na Jodi, aby řekla Tess pravdu, o tom, že je její sestra. Jodi se tomu, ale vyhýbá. Alex se vrací z výletu.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Přivezl si dokonce i snoubenku Fionu. Stevie je celá rozmrzelá. Harry dává Robovi úkoly, co má zvládnout, Sandra mu vyčítá, že má být opatrný. Harry se zhroutí, tak mu všichni běží pomoci. Na Killarney se všichni pohádají a Alex s Fionou odjíždějí.

Stevie se rozčiluje u opravy traktoru. Tess nabízí pomoc. Na DR přijede Alex a Fiona, aby se rozloučili. Zvoní telefon, Tess brečí a oznamuje všem, že volali z ambasády, že našli Nickovo tělo. Jodi se už odhodlala, aby Tess řekla, že je její sestra, bohužel jí to opět nevyjde. Tess začne mluvit o Nickově DNA, Dave nakousne, že si budou blíž Tess s Jodi.

Tess ale neví, o čem to Dave mluví. Jodi nakonec Tess řekne, že je její sestra. Stevie si jde promluvit s Tess, aby jí vše vysvětlila. Alex jde oznámit Harrymu, že našli Nickovi ostatky. Jodi s Kate opravuje plot, a přemýšlí o Tess. Jodi se odkutálí pletivo na silnici, když v tom jede po silnici kluk, který veze dostihového koně na Killarney. Jodi se za ním vydává ho najít. Stevie jede na Killarney, aby pomohli jak Alex tak Rob. Kate chce po Davovi, aby pomohl vrátit vykloubené rameno Johnovi.

Ten chce zavolat na Killarney. Tess zjistí, co se stalo a jede ostatním pomoct. Fiona předá Harrymu víno, z jejich vinice a Harry změkne a vezme jí na milost. Jodi volá Alexovi, kde je ten dostihový kůň. Už ho skoro mají, ale Alexovi zazvoní telefon a kůň se splaší. Jodi se za ním opět vydává a Tess jí dožene. Harry Alexe naštve a ten odjede. Tess s Jodi najdou dostihového koně a podaří se jim ho chytit.

Stevie se konečně Tess svěří s city, které cítí k Alexovi. Harry se omluví Alexovi a chce po něm, aby na Killarney zůstal. Fiona s Alexem nakonec zůstanou. Tess z verandy pozoruje noční oblohu, Jodi jí nabídne sklenku džusu.

Hlavní postavy
Tess Silverman McLeod
Dave Brewer
Jodi Fountain
Alex Ryan
Kate Manfredi
Vedlejší postavy
Moira Doyle
John Nostier
Rob Shelton
Harry Ryan
Sandra Kinsella
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevZtráty a nálezy
Původní názevLost & Found
Rok natočení2006
Premiéra15. února 2006
Česká premiéra2. září 2008
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut (včetně reklam)
Autoři profilu epizody