Medicopter 117

Medicopter 117 (Medicopter 117)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Krvavý dar

A- tým Medicopteru 117 zachraňuje v lese chlapce v bezvědomí. Najdou u něj ručník od krve, který patří Soukromé klinice Dr. Schreibera.. Aby zjistili identitu zraněného, jedou Gina a Mark na kliniku. Postupně přicházejí na nekalé metody Dr. Schreibera. Lékař nechává unést lidi a prodává jejich orgány bohatým čekatelům na nové orgány. Při nedobrovolném pátrání se dostanou Gina a Mark do velkého nebezpečí. Schreibrova klinika je široko daleko známá. Nikdo ale nezná jeho kriminální metody: Pro dobře zajištěné pacienty obstarává Dr. Schreiber transplantační orgány a nebojí se počítat ani se smrtí dárce. Jeho lidé hledají všude na světě vhodné dárce, unesou je a odvléknou na jeho soukromou kliniku.
Schreibrovými současnými obětmi jsou sourozenci Bascha a Wladimir, kterým se ale podaří utéct. Schreibrovi muži naženou Wladimira do lesa a chlapec přitom spadne z mostu. Schreibrovi muži si myslí, že chlapec zemřel. Náhodný chodec uvědomí záchranku, když zjistí, že Wladimir ještě žije. A- tým zachrání chlapce. Ručník od krve, který měl Vladimír u sebe, je přivede na stopu soukromé kliniky. Dr. Harland zná kliniku a zná také vynikající restauraci, která se nachází v blízkosti kliniky. Gina se tam nechá pozvat Markem na jídlo. Spontánní nápad se ale změní v osudové dobrodružství. Potkají totiž prchající Baschu, která v panice prosí o pomoc. Schreibrovi muži ale nemohou udělat další chybu. Nemohou si dovolit další svědky svých činů. Společně s Baschou zkusí Gina s Markem uniknout v Gininém autě. Bohužel ale havarují a auto zůstane ležet převrácené na louce...

Gina, Mark a Bascha nejsou sice zraněni, musejí se ale dát na útěk pěšky. Policie najde Ginino opuštěné auto a zavolá na základnu. S velkou starostí odletí kolegové, aby našli Marka a Ginu. Přispěchají na pomoc v pravý čas, a proto se jim je oba dva podaří nakonec zachránit. Šťastná Gina pak sdělí Markovi, že je těhotná.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Janča