plakát seriálu

Medicopter 117

(Medicopter 117)

Epizoda 3×03 – Mezi životem a smrtí (Zwischen Leben und Tod)
88 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Na jednom z mostů nad krásným údolím se koná svatba, ženich i nevěsta mají rádi bungee-jumping, a tak místo ano skočí na laně z mostu, jenomže při skoku lano prořízne nevěstě krční tepnu a ona začíná silně krvácet, svatební hosté se ji pokoušejí nějak vytáhnut, ale bohužel to nejde. Nevěstu i Ženicha nakonec vytáhne Peter a obřad je dokončen v helikoptéře Medicopter 117.
Jenomže ten den se zrovna koná Gabrielin pohřeb a Ralf je z toho úplně zničený a doma se opíjí, naštěstí ho Peter vysvobodí od láhve a s pomocí jednoho svého lektvaru ho dokonce zbaví opilosti, jenomže pohřeb a sídlo Medicopteru dokáží své a Ralf chce dát výpověď, naštěstí ho ostatní omlouvají a on tam pracuje dál.
To ale není všechno, Medicopter musí opět vylétat, protože na náměstí jednoho městečka spáchala těchotná řidička autonehodu a dítě chce ven. Roli gynekologa na sebe vezme Michael a císařským řezem dítě zachrání. Narodí se holčička, která se jmenuje Gabriela.

Hlášky z epizodyvložit další hlášku
farář: A tímto prohlašuju tebe, milý Torstene Beningu a tebe, milá Evo Lenzová před bohem a vašimi svědky za právoplatné manželé. Jděte v pokoji.
Michael: Na to si budou muset ještě chvilku počkat.
farář: Jak prosím?
Thomas: Přistání za dvě minuty.
Hlavní postavy
Dr. Michael Lüdwitz
záchranář Peter Berger
pilot Thomas Wächter
záchranář Ralf Staller
pilotka Biggi Schwerin
mechanik Max
Gunnar E. Höppler
Vedlejší postavy
Režie
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevMezi životem a smrtí
Původní názevZwischen Leben und Tod
Rok natočení2000
Premiéra28. března 2000
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody