plakát seriálu

Městečko Eastwick

(Eastwick)

Epizoda 1×01 – Pilot
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Roxie Torcoletti je volnomyšlenkářská umělkyně, která má problémy se splácením účtů. Nemají s tím snad problém všichni volnomyšlenkářští umělci? Po městě se šíří fáma, že se stala vdovou, protože zabila svého manžela. Sama teď vychovává dospívající dceru Miu a stýká se s mladším přítelem Chadem.

Joanna Frankel je nadaná novinářka v místních novinách, ale obvykle je pověřena psaním drbů a horoskopů. Její nejlepší přítelkyně Penny jí neustále připomíná, že i když si svůj talent nepřipouští, alespoň by se dostala k práci s objektem své lásky, Willem, který je fotograf Eastwick Gazette.

Konečně jsme u Kat Gardener. Pracovitá zdravotní sestra a matka pěti dětí, která se provdala za svou školní lásku, Raymonda. Kat živí rodinu už od chvíle, kdy byl Raymond propuštěn z místní továrny svíčky (měl na starosti knoty). Nyní vše co Raymond dělá, je ležení v houpací sítí a pití piva.

Tyto tři ženy chtějí od života více. Současně hodí všechny tyto tři ženy, které se dříve neznaly do fontány minci, aby se jim splnilo jejich přání. V té chvíli vedoucí eastwické historické společnosti vypráví dětem příběhy žen, které mají zvláštní dary. V tu chvíli se i v těchto třech ženách probouzí jejich zvláštní dary.

Hlavní postavy
Roxie Torcoletti
Kat Gardener
Joanna Frankel
Darryl Van Horne
Mia Torcoletti
Raymond Gardener
Penny Higgins
Will St. David
Vedlejší postavy
Amy Gardener
Goth kid 2009
R.J. Gardener
Emily Gardener
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevPilot
Původní názevPilot
Rok natočení2009
Premiéra23. září 2009
Česká premiéra13. srpna 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody