plakát seriálu

Město žen

(Cougar Town)

Epizoda 2×14 – Graysonův pláč (Cry to Me)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jules zjistí, že Graysonovi na valentýna zemřel otec a je odhodlaná ho přimět, aby se o svém otci rozpovídal. Kirsten poprosí Travise o nějakou sexy fotku a ten, aby ji potěšil, se k tomu přemůže. Ellie valentýna nemá ráda, je to pro ni jen přípomínka, že je 7 týdnů po vánocích a někteří otravní sousedé mají stále vánoční výzdobu. Andy je ale showman a chtěl by Ellie ohromit tím, co pro ni na valentýna připraví. Laurie nikoho nemá, a tak ji napadne, že by mohla jít s Bobbym do restaurace, tam sehrát falešný rozchod a dostat tak večeři na účet podniku.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Grayson vyhoví přání Jules a chce se rozpovídat o otci. Jenže nakonec z toho vycouve, že na tohle prostě nemá. Když se Jules dozví, že šel na valentýna pracovat, vydá se za ním do restaurace. Grayson ji sdělí, že i když by chtěla, aby byl zženštilý chlápek, co neustále mluví o svých pocitech, tak se to prostě nestane. Jules mu na to odpoví, že není blbá, že by jen chtěla, aby se vůči ní choval aspoň trochu jinak než k ostatním. Andy koupí na valentýna Bobbymu sako a jdou do restaurace. Ellie to naštve a v restauraci ho seřve, že si teda nepředstavovala, že bude na valentýna sama doma. Andy si pak s Ellie promluví a ukáže jí, že ví, co by chtěla, i když to ani pomalu ona sama neví, prostě, že se v ní vyzná. Vyvede ji na ulici, kde je na hromadě veškerá vánoční výzdoba sousedů a posléze ji zapálí. Za Jules přijde Grayson a řekne jí, že se k ní chová jinak, protože když se ho zeptala na otce, tak aspoň něco odpověděl, ale když se ptala Ellie, mlčel. Pak si jdou pustit film, při kterém se Grayson vždycky rozbrečí, protože mu připomene otce. Jules si užívá sledování toho, jak brečí.
Travis se nechá vyfotit bez trika a s růží v puse. Když předává fotku Kirsten, řekne mu, že doufá, že mu to tam sluší jako v tom sportovním saku. Travisovi tak dojde, že sexy fotkou nemyslela takovou, kde je polonahý. Kirsten ho přepere a na fotku se podívá. Je ohromena tím, co pro ni udělal, jen aby ji potěšil.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Nothing Left (Keren DeBerg)

Jules přijde za Greysonem do baru a snaží se ho přimět, aby mluvil o svém otci.

If I Could (You Know I Would) (Keygrip)

Písnička hraje v baru, kde na Valentýna pracuje Greyson, když za ním přijde Jules.

Fireworks (Threes and Nines)

Písnička použita jako outro epizody.
Hlášky z epizodyvložit další hlášku
(Přítelkyně Travise ho požádala, aby jí dal na Valentýna svou sexy fotku.)
Travis: Nikdy nebudu na fotce vypadat sexy. Bez trika vypadám jak jedna z těch koček bez chlupů.
Hlavní postavy
Jules Cobb
Travis Cobb
Ellie Torres
Laurie Keller
Bobby Cobb
Andy Torres
Grayson Ellis
Vedlejší postavy
Barbara Coman
děsivý fotograf
číšník
mladý kluk
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevGraysonův pláč
Původní názevCry to Me
Rok natočení2011
Premiéra2. února 2011
Česká premiéra16. prosince 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody