plakát seriálu

Město žen

(Cougar Town)

Epizoda 3×11 – Hurikán Mary (Down South)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Je ohlášen hurikán a Jules při té příležitosti hodlá uspořádat párty. Laurie je zničená rozhodnutím svého přítele Wada, že bude ještě rok ve vojenské službě v zámoří. Travis má v plánu přes utěšování Laurie sbalit, z čehož je zděšená Jules. Grayson si uvědomí, že už mu tak nejdou chytlavé hlášky a snaží se vymyslet nějakou skvělou při zavírání baru, ale vůbec se mu to nedaří.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Ellie se mu pořád za to posmívá a sama vymyslí jednu dobrou. Pak mu řekne, aby se nepřetvařoval, přijal, že je starší a při zavírání byl sám sebou a Grayson na její radu dá.
Bobby je Jules vyslán, aby Travisovi jeho úmysl vymluvil, jenže když uvidí, jak moc má Travis Laurie rád, povzbudí ho. Poví Jules, že si přeje, aby jejich syn měl vše, co chce a byl šťastný. Jules se proto začne s nastálou situací smiřovat. Trav mezitím utěšuje Laurie a oba sedí na pohovce obklopeni svíčkami. Jenže je vyruší Wade na ipadu. Laurie je zoufalá, že se nikdy neviděli tváří v tvář, nedržela ho za ruku... Wade poprosí Trava, aby byl jeho tělem. Ten si kvůli tomu dá ipad na hlavu a tancuje s Laurie, jenže to pro něj začne být nesnesitelné a nechá toho. Laurie se diví, co to s ním je. Parta se vrátí domů a v kuchyni sedí skleslý Travis a sdělí jim, že Laurie poradil, aby vztahu s Wadem jdala ještě šanci. Ví, že kdyby to tak neučinila, jednou by si to vyčítala. Jules konstatuje, že Laurie konečně našla kluka, který její štěstí staví před to své.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Love Lost (The Temper Trap)

Parta sedí u vína v Graysonově baru.
Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Netušil jsem, že to je zpátky.
-Abed-
Narážky na další seriályvložit další narážku

Zpátky do školy

Vzkaz u znělky je od Abeda.
Hlavní postavy
Jules Cobb
Travis Cobb
Ellie Torres
Laurie Keller
Bobby Cobb
Andy Torres
Grayson Ellis
Vedlejší postavy
hezká holka 1
hezká holka 2
hlasatel počasí
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevHurikán Mary
Původní názevDown South
Rok natočení2012
Premiéra8. května 2012
Česká premiéra6. dubna 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry4 630 000 diváků
Autoři profilu epizody