plakát seriálu

Město žen

(Cougar Town)

Epizoda 3×04 – Král konce ulice (Full Moon Fever)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Puberťáci terorizují sousedství tím, že projíždějí přes pozemky na kole. Krátí si tak cestu do obchodního centra. Andy a Jules se začnou dohadovat, kdo toho pro sousedství udělal víc a kdo je tedy jeho králem. Travis má za úkol do školy vyfotit cizího člověka při běžné činnosti. To je ale nemožné kvůli jeho helmě, každý, kdo ho v ní vidí, se mu směje. Uchýlí se proto k podvodu a vyfotí Bobbyho. Bobby se ale zakouká do Travisovy učitelky Angie.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Travis by ale tak musel přiznat podvod, a tak otce požádá, aby se držel dál. Grayson ale poznamená, že je to už velmi dlouho, co by se Bobbymu nějaká žena líbila na první pohled. Travis proto ustoupí a otce s Angie seznámí.
Andy se stáhne do své ulity a trucuje poté, co zjistí, že všichni považují za královnu Jules. Ta se mu ale omluví, protože se kvůli němu cítí špatně. Celé partě se poté podaří dát klukům za vyučenou.
Ellie přijde směšný "vztah" Laurie přes internet s jedním vojákem. Když si schválně přečte jejich konverzace, aby si hloupost Laurie potvrdila, uvědomí si, jak moc se zmýlila. Laurie si píše s klukem, který nemusí přežít další den a jejich psaní mu lépe pomáhá přežít další den.

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Tvoje jméno taky není dokonalý.
Hlavní postavy
Jules Cobb
Travis Cobb
Ellie Torres
Laurie Keller
Bobby Cobb
Andy Torres
Grayson Ellis
Vedlejší postavy
Angie LeClaire
brečící student
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevKrál konce ulice
Původní názevFull Moon Fever
Rok natočení2012
Premiéra6. března 2012
Česká premiéra16. února 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry4 330 000 diváků
Autoři profilu epizody