plakát seriálu

Město žen

(Cougar Town)

Epizoda 4×08 – My dva se ještě setkáme (You and I Will Meet Again)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Wade je nový člen party a snaží se zapadnout. Skvěle mu to klape s Laurie a dokonce se k sobě stěhují. Teď už jen zbývá vymyslet kdo a kde to sdělí Travovi. Jules a Grayson se mezitím snaží využít ustanoveného nahého dne. Graysonovi totiž začalo vrtat hlavou, proč mají sex jen 1,5 týdně. Andy očekává, co Stan plánuje, protože má nyní klidné období.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Jenže se jim nedaří si užívat, a tak se ho Ellie zeptá, zda mu předtím vadilo, když měli sex jen jednou týdně a on odpoví, že ne.
Najde kresbu Stana, kde má uřízlou nohu a bojí se ho. Bobby mu řekne, aby od něho neočekával to nejhorší, jinak se toho dočká. Navíc on je vždycky nejvíc optimistický a věří v jeho dobro. Pak ale Andy skončí v kanálu, kam vlezl, protože si myslel, že je tam naříkající Stan, ten tam ale nastražil nahrávač.
Ellie podotkne Graysonovi, že už nejsou mladí, kteří potřebují riskovat žloutenku užíváním si na veřejných záchodcích a na tom není nic špatného, hlavně, když se shodnou. A když mu předtím vyhovovalo, jak často mají sex, není třeba na tom nic měnit.
Jules chce Travisovi zprávu oznámit na závodu v autíčkách. Už má zkušenosti s tím, že Travis bere špatné zprávy na oblíbených místech lépe. Na závodiště přijde Wade, protože neví cestu ke společnému bytu a Travis ujede, když mu dojde, že to před ním všichni tajili. Jules a Laurie navštíví Travise na koleji, Laurie se mu omluví. Jules pak o samotě taky. Ví, že se ho snaží chránit až moc, že by ho měla nechat vypořádávat se s těžkými událostmi, to ho víc formuje. Po nalehání mu přizná, že u Laurie nemá žádnou šanci. Travis je rád, že ví, na čem je a může se ve svém životě posunout. Při odchodu Laurie poví Jules, že si není úplně jistá, jak na tom s Travisem vlastně je, i když předtím tvrdila, že to nemá šanci.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Just for Now (Cloud Control)

Jules a Laurie odcházejí od Travise.
Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Prsa Courteney Cox v 06:33.
Hlavní postavy
Jules Cobb
Travis Cobb
Ellie Torres
Laurie Keller
Bobby Cobb
Andy Torres
Grayson Ellis
Vedlejší postavy
mladší Travis
malý Travis
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevMy dva se ještě setkáme
Původní názevYou and I Will Meet Again
Rok natočení2013
Premiéra26. února 2013
Česká premiéra24. února 2015
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka21 minut
Sledovanost premiéry1 930 000 diváků
Autoři profilu epizody