plakát seriálu

Město žen

(Cougar Town)

Epizoda 3×13 – Náhradní Den díkůvzdání (It'll All Work Out)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jules si uvědomí, že minulý rok prošvihli společně díkuvzdání, a tak naplánuje, že ho uspořádají nyní. Ellie ji v nápadu podpoří a Bobby jí poví, že jí Ellie podlézá, protože po ní něco chce. Jules tomu odmítá věřit, protože Ellie je její kamarádka. Andy se musí, jako součást kandidatury na starostu, zúčastnit hodu pizzou a jelikož mu to nejde, nabídne se Grayson, že mu s tím pomůže.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Andymu se to stejně nedaří naučit se a diví se Graysonovi, proč mu chce zničehonic pomáhat. Grayson poukáže na to, jak jsou Ellie s Jules sehraný tým a oni musí držet při sobě, aby je nedonutily dělat, co nechtějí. Andy to posléze svému konkurentovi v hodu pizzou natře.
Bobby měl pravdu, Ellie požádá Jules, jestli by Stan nemohl na svatbě nést prstýnky. Jules si dá podmínku, když dokáže přenést uličkou prstýnky bez toho, aniž by něco odvedlo jeho pozornost, umožní mu to. Ač je ulička připravená Jules plná nástrah, Stanovi se podaří ji projít bez zastavení se. Když ale posléze rozbije Velkého Carla, zakřičí hystericky Jules na Ellie, jak špatná matka je. Jde se jí omluvit a Ellie jí přizná, že Stan je problémový a ona nikdy nebude moci říkat před ostatními nějaké roztomilé věci, které udělal, protože on zvládá jen špatnosti. Na společné večeři ale přinese z kuchyně zapomenutého krocana a Ellie je nadšená. Co neví, je, že Jules ho podplatila, aby ho donesl.
Grayson musí přednést svůj svatební slib, protože se Jules obává, že jako emocionálně uzavřený typ to nedokáže včas sepsat. Grayson jí zazpívá svůj začátek a chce slyšet i její. Jules lhala o tom, že už na něm pracuje a hodí tento úkol na Laurie, Bobbyho a Travise. Těm to ale také nejde, a tak opíšou to, co slyší říkat Jules Ellie o milovaném zesnulém Carlovi.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Clementine (Sarah Jaffe)

Závěrečná scéna, kde Jules pronáší přípitek.
Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Jsme ještě pořád v telce?
Hlášky z epizodyvložit další hlášku
(Stan rozbil Velkého Carla.)
Jules: (na Ellie) Tvůj syn právě zabil jednoho z mých nejlepších přátel!
Jules: Pamatujete si grilování minulej rok na Den nezávislosti? Podívejte, tady Bobby zapaluje ohňostroj. Tady Bobby hoří. (na Ellie) Tady jsi ty, jak se směješ hořícímu Bobbymu.
Ellie: Tuhle fotku miluju.
Hlavní postavy
Jules Cobb
Travis Cobb
Ellie Torres
Laurie Keller
Bobby Cobb
Andy Torres
Grayson Ellis
Vedlejší postavy
majitel restaurace
Roger Frank
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevNáhradní Den díkůvzdání
Původní názevIt'll All Work Out
Rok natočení2012
Premiéra15. května 2012
Česká premiéra20. dubna 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry3 310 000 diváků
Autoři profilu epizody