plakát seriálu

Město žen

(Cougar Town)

Epizoda 2×21 – Něco je ve vzduchu (Something Good Coming)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jules napadne, že by všichni mohli jet na společnou dovolenou. Grayson rád hlídá Stana, protože zbožňuje děti. Jules si ale neumí představit, že by ve svém věku měla ještě dítě. Travis žije na lodi a neví, co se svým životem.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

ČÁST PRVNÍ:Laurie se snaží promluvit Travisovi do duše, aby se vrátil do školy. Pak si povzdychne, že díky své matce zůstala trčet tady, ale že teď viděla bilboard na levné letenky na Havaj a že by tam nejradši odjela. Travis tak učiní, a tak ostatní jedou za ním.
Ellie nemůže snést, že Andy tráví veškerý čas s Bobbym, a tak nakupuje předražené oblečení.
Travis žije v chýši a nechce odjet. Život na Hawaji se mu zdá úžasný.
Grayson Jules navrhne, že si večer promluví o dětech a o společném bydlení.

ČÁST DRUHÁ:Večer mu Jules sdělí, že její jediné dítě nechalo školy a rozhodně nemá chut projít si tím vším znova. Ráno Grayson Jules poví, že na dovolený by tohle řešit neměli a radši by si měli užívat. Jenže Jules zjistí, že si doma nechala antikoncepci. Začnou shánět kondomy, ale když je schrastí, Grason poukáže na absurdnost celé situace. On prostě chce mít děti. Jules chce alespoň na pár dní ještě předstírat, že je vše v pořádku, ale Grayson v tom nehodlá pokračovat. Ted, chlápek, co žije s Travisem v chýši, poví Jules, že když si člověk myslí, že ten, koho má po boku, je ten pravý, měl by být ochotný podniknout s ním jakékoliv dobrodružství. Jules pak řekne Graysonovi, že by byla ochotná mít s ním dítě. Přece jen má dost chyb a on je i tak s ní.
U snídaně Laurie nechápe, že je všem jedno, jak Travis žije. Odejde s tím, že ona to s ním jen tak nevzdá. Travis je ale tvrdohlavý, a tak Laurie musí využít zbraně, za kterou ji bude Travis později nenávidět. Laurie ho ale nechce nesćhat zkazit si život, samá ví, jaké to je. Užijou si spolu den a Laurie mu řekne, že nemůže zahodit život kvůli holce, že moc dobře ví, že chce studovat. Travis pochopí, o čem jejich rande bylo a je rozhodnut vrátit se na vejšku, ale je na Laurie naštvaný. Jules mu řekne, že by měl být vděčný za kamrádku, která je pro něj schopná udělat cokoliv.
Ellie nemá chuť účastnit se nějaký přihlouplý prázdninový aktivity a Bobby se nabídne, že je s Andym absolvuje.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Something Good Coming (Tom Petty, The Heartbreakers)

Travis říká Jules, že ji má rád.
Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Danny Pudi, hvězda seriálu Community, má v této epizodě cameo a to ve scéně, kde je Travis s Laurie v Subway restauraci. Scéna končí tím, že Pudi vyskočí od stolu a uteče pryč. Na Cougar Town bylo pár odkazů v Community. Nejdprve Abed (hrán Dannym Pudim) vyjádřil svoji slabost pro Cougar Town v pizodě 219. V této epizodě také přizná, že byl pozván na natáčení a že režisér navrhl, že by skočil do pozadí nějaké scény. V Community v epizodě 224 se objeví hvězdy Cougar Town, Busy Philipps a Dan Byrd.
Sam Lloyd se objeví jako Ted Buckland známý ze seriálu Scrubs. Jeho postava má stejnou historii, když řekne, že chodil s holkou Gooch. Christa Miller (Ellie) a Courteney Cox (Jules) si též zahráli ve Scrubs. Christa Miller hrála Jordan Sullivan a Courteney Cox se objevila ve 3 epizodách jako Dr. Taylor Maddox.
Narážky na další seriályvložit další narážku

Zpátky do školy

Abed, který v Community zmiňoval, že byl na natáčení Cougar Town, se objevuje v pozadí během rozhovoru mezi Laurie a Travisem.

Scrubs: Doktůrci

Na Hawaii relaxuje Ted, který tam odpočívá od stresu z nemocnice.
Hlavní postavy
Jules Cobb
Travis Cobb
Ellie Torres
Laurie Keller
Bobby Cobb
Andy Torres
Grayson Ellis
Vedlejší postavy
Barbara Coman
Ted Buckland
chlap na Havaji
návštěvník Subway
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevNěco je ve vzduchu
Původní názevSomething Good Coming
Rok natočení2011
Premiéra25. května 2011
Česká premiéra18. února 2012
Typ epizodyPoslední epizoda série
Délka22 minut
Autoři profilu epizody