plakát seriálu

Město žen

(Cougar Town)

Epizoda 2×18 – Osamělý západ slunce (Lonesome Sundown)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jules se rozhodne vyměnit na víkend svůj luxusní dům za Bobbyho loď. Nelíbí se jí totiž tvrzení, že ženy, které jednou okusí luxus se nedokážou přizpůsobit stíženým podmínkám. Navíc aspoň bude daleko od Travise a nezabrání mu v tom, aby požádal Kirsten o ruku. Pro Jules je ale těžké žít na lodi, zvlášť když si pádem ze schodů zlomila nohu.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Jules vyšle Graysona, aby Travisovi vše rozmluvil. Grayson ale pochopí, že Travis prostě potřebuje Kirsten požádat o ruku, jinak by pak musel neustále přemýšlet nad tím, co by odpověděla, kdyby jí býval o ruku požádal.
Kirsten Travise odmítá s tím, že ho sice miluje, ale ne tak moc, aby si ho vzala.
Jules na lodi přežije, zvláště poté, co se dozví, že Ellie a Andy se vsadili, jak dlouho tam vydrží. Ellie je znechucená při pomyšlení, že kdyby prohrála sázku, musela by synovi říkat prostředním jménem, tedy Hectore. Jules se diví, že jí věřila, že to zvládne. Ellie přizná, že byla na mol.
Přátelé si stanoví Radu, která vymyslí trest pro každého, kdo nějak urazí toho druhého. Nejhůř je na tom Bobby, který netuší, že jeho trestem je přemýšlet o tom, jaký trest asi dostane. Je to příhodný trest, protože takhle bude celý den přemýšlet, co se mu stane za jeho čin a on při tom nikdy nepřemýšlí nad následky svých činů. Parta si nakonec uvědomí, že Rada není správná věc a potrestají Laurie, zakladatelku, tím, že musí pít víno panákem a dolít si může až tehdy, když oni budou mít dopito ze svých velkých sklenic.

Promo k epizodě
Hudba v epizoděvložit další píseň

About Today (The National)

Travis žádá na pláži o ruku...
Hlavní postavy
Jules Cobb
Travis Cobb
Ellie Torres
Laurie Keller
Bobby Cobb
Andy Torres
Grayson Ellis
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
záchranář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevOsamělý západ slunce (neoficiální název)
Původní názevLonesome Sundown
Rok natočení2011
Premiéra4. května 2011
Česká premiéra27. ledna 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody