plakát seriálu

Město žen

(Cougar Town)

Epizoda 4×07 – Osudová setkání (Flirting with Time)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Laurie se těší na návrat svého přítele Wada. Grayson je nadšený, protože má vážné zájemce na svůj dům. Jenže partě se nezamlouvají, a tak je svým chováním odradí. Jules Ellie připomene, že kdyby dali vždycky na první dojem, nikdy by tu teď jako parta nestáli. Zamyslí se tak nad tím, jaké bylo jejich první setkání.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Ten ji překvapí svým dřívějším příjezdem a poté překvapí ještě víc, když jí oznámí, že chce u ní zůstat na neurčito. Andy Laurie poradí, aby překonala svůj strach a aspoň to zkusila, kdyby on tak v minulosti neučinil, nikdy by nebyl šťastně ženatý s Ellie.
Když se Jules a Bobby chtěli přistěhovat do sousedství, byli strašní vidláci, které upnutá právnička Ellie nemohla vystát, jenže když padal Andy ze střechy, tak ho Bobby chytil, což byl počátel jejich bromance, a také se díky tomu mohl Bobby s Jules nastěhovat. Jules se snaží opakovaně spřátelit s Ellie a jako prostředek, který by jim k tomu měl pomoci, přinese víno. To spolu vypíjí jako oslavu toho, že je Ellie díky Julesině intervenci, zasnoubená. V minulosti totiž spíš Andy měl Ellie omotanou kolem prstu a ta se bála, že když už spolu jsou 3 roky, nikdy se už k žádosti neodhodlá. Jules si s ním ale promluvila a přesvědčila ho. V přítomnosti se Jules jde omluvit Ellie, že to všem prozradila a pak jí řekne, že se musí řídit svou radou nestydět se za svou minulost, prostě ne vždycky měla ona Andyho omotaného kolem prstu.
Grayson je zklamaný, že všichni mají úžasná, až jakoby vystřižená ze sláďáku, setkání, jen on a Jules se seznámili, když si šla od něj půjčit zvon na ucpaný odpad. Na konci epizody vidíme, že si nepamatují, že se srazili na chodníku a on jí dal ono víno s tím, že je skvělé na seznamování.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Love Love Love (Avalanche City)

Jules nutí Ellie k usmíření s Andym.
Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Tohle je pro vás nerdy posedlí kontinuitou.
Hlavní postavy
Jules Cobb
Travis Cobb
Ellie Torres
Laurie Keller
Bobby Cobb
Andy Torres
Grayson Ellis
Vedlejší postavy
mladší Travis
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevOsudová setkání
Původní názevFlirting with Time
Rok natočení2013
Premiéra19. února 2013
Česká premiéra17. února 2015
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka21 minut
Sledovanost premiéry2 185 000 diváků
Autoři profilu epizody